Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Aktualności

 1. 25-03-2024 Zaprezentowali założenia projektów

  Uczniowie klasy II oraz III Technikum Logistycznego Oddziału Przygotowania Wojskowego Powiatowego Centrum Edukacji w Lęborku  biorący  udział w Olimpiadzie „Zwolnieni z teorii” zaprezentowali uczniom naszej szkoły w dniu dzisiejszym założenia projektu.  

 2. 25-03-2024 KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS SZKOŁY BRANŻOWEJ

  Dnia  20 marca  odbył  się  Szkolny  Konkurs  Matematyczny  dla  uczniów  Szkoły  Branżowej.   Rywalizowało  ze sobą 6 drużyn  z  klas:  1a, 1A, 1B i 2B.   

 3. 25-03-2024 MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „KANGUR 2024”

  Dnia  21  marca  uczniowie  naszej  szkoły  z  klas:  I Tlb, I Tlc, I Tbe  i   III Tla wzięli  udział       w  Międzynarodowym  Konkursie  Matematycznym  „Kangur”.   

 4. 15-03-2024 Uczniowie naszej szkoły niosą bezinteresowną pomoc dla Schroniska w Małoszycach.

  Dn. 14.03.2024r. Szkolny Klub Wolontariuszy wraz z opiekunami odwiedził Schronisko ,,Bajer”
  w Małoszycach.  

 5. 15-03-2024 Święto Liczby π to wydarzenie, którego data podyktowana jest przez trzy pierwsze cyfry liczby π: 3,14…

   
  To matematyczne święto umożliwia ludziom na całym świecie zapoznanie się z niezwykłą stałą matematyczną, jaką jest liczba π, i jej praktycznymi zastosowaniami.  

 6. 14-03-2024 Młodzież PCE z wizytą u Burmistrza i Starosty Lęborka

  Uczniowie z naszej Szkoły biorący udział w Olimpiadzie „Zwolnieni z teorii” i realizujący swoje projekty „Ja i autyzm” oraz „Plastic Zer0 Waste”, byli z wizytami u Burmistrza Miasta Lęborka i Starosty Lęborskiego.   

 7. 08-03-2024 Targi Edu Offshore Wind 2024

   W dniach 05. i 06.03.2024 r. uczestniczyliśmy w Targach Edu Offshore Wind 2024 w Gdańsku. Przestrzeń wystawowa hali Amber Expo zgromadziła przedstawicieli m.in. branży odnawialnych źródeł energii, w szczególności związanych z energetyką wiatrową. 

 8. 07-03-2024 Podziękowania dla PCE

  Przedstawiciele hospicjum wręczyli podziękowanie dla Dyrekcji, Grona Pedagogicznego i całej społeczności szkolnej Powiatowego Centrum Edukacyjnego w Lęborku - za nieustanne i wieloletnie zaangażowanie oraz wspieranie wydarzeń na rzecz budowy hospicjum stacjonarnego w Pogorzelicach.
   

 9. 07-03-2024 FINALISTA KONKURSU LOGISTYCZNEGO Z PCE

  Po raz kolejny odbył się Konkurs Logistyczny zorganizowany przez WSAiB z Gdyni. Celem Konkursu Logistycznego jest zachęcanie uczniów szkół średnich do zgłębienia wiedzy z zakresu logistyki  

 10. 06-03-2024 Mamy to! - zwycięstwo w półfinałach wojewódzkich w piłce siatkowej chłopców

  4.03.2024r. na hali sportowej Zespołu Szkół w Kartuzach  nasza szkoła reprezentowała powiat lęborski w półfinałach wojewódzkich w piłce siatkowej chłopców i po raz drugi z rzędu zdobyła pierwsze miejsce w półfinałach wojewódzkich.  

Zobacz nasze