Powiatowe Centrum Edukacyjne

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku

Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Osiągnięcia uczniów

SUKCESY UCZNIÓW PCE – ZSP W OLIMPIADACH, TURNIEJACH I KONKURSACH
 
ROK SZKOLNY  2014/2015
 
Finał Centralny XLIII Edycji Turnieju  Budowlanego „Złota Kielnia” w Toruniu
IV miejsce – Szymon Bugała    kl III c monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych
 
Ogólnopolski Konkurs Literacki im. Mieczysława Stryjewskiego
I miejsce w Turnieju Recytatorskim Jednego Wiersza  - Łukasz Sobaszek kl. I Tb
 
Ogólnopolskie Zawody Sportowo – Obronne „Sprawni jak żołnierze” (eliminacje wojewódzkie)
II miejsce dziewcząt i III miejsce chłopców klas technik logistyk
 
Ogólnopolski Konkurs Gastronomiczny – Literacka Kuchnia w Gdańsku
III miejsce – Agata Mierzwa i Patrycja Potraca kl. II A kucharz
 
Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”
Wyróżnienie – Damian Wenta kl. I Technik budownictwa
 
IV Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczny
I miejsce – Agata Dziemiańczyk kl. II A kucharz
 
Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski
III miejsce – Anna Grzenkowicz kl. III B fryzjer
 
Międzyszkolny Konkurs „Wirtualna firma”
I miejsce – Bojan Bikowski kl. I T technik budownictwa
 
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
III miejsce w etapie powiatowym – Amanda Gołąbowicz kl. II TLa technik logistyk
 
ROK SZKOLNY  2013/2014
 
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – etap okręgowy w Gdańsku
XIII miejsce – Miłosz Radtke kl. IVTB
 
Finał Centralny XLIII Edycji Turnieju  Budowlanego „Złota Kielnia” w Toruniu
IV miejsce – Dariusz Borkowski    kl III c stolarz
 
Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego w kategorii Junior
VI miejsce - Weronika Myszka kl. III B fryzjer
 
Regionalny konkurs Fryzjerski w Kołobrzegu
I miejsce - Weronika Myszka kl. III B fryzjer
XII miejsce - Angelika Lis   kl. III B fryzjer
I miejsce zespołowo
 
III Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczny
II miejsce – Paulina Blok klasa II C kucharz
 
Międzyszkolny Konkurs uczniów ZSZ „Wirtualna firma”
I miejsce – Kamil Pastuszak klasa III b stolarz
 
 
ROK SZKOLNY  2012/2013
 
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – etap okręgowy w Gdańsku
XIII miejsce – Marcin Polejowski - kl. IVTB
 
Finał Centralny XL Edycji Turnieju  Budowlanego „Złota Kielnia” w Toruniu
V miejsce – Bartosz Kieliński - kl III c monter instalacji i urządzeń sanitarnych
 
Regionalny konkurs Fryzjerski w Koszalinie
III miejsce - Angelika Przygoda - kl. III B fryzjer
VI miejsce - Aleksandra Wedelstedt - kl. III B fryzjer
I miejsce zespołowo
 
II Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczny
I miejsce (ex aequo) - Patrycja Misztal klasa II TOUG
II miejsce - Marcin Bobrucki klasa II C
 

ROK SZKOLNY  2011/2012

Finał Centralny XL Edycji Turnieju  Budowlanego „Złota Kielnia” w Toruniu
V miejsce – Karol Gaffke - kl III c stolarz
 
Rejonowy konkurs Fryzjerski
II miejsce – Małgorzata Wrońska  - kl. III B fryzjer
 
I Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczny
III miejsce – Dorota Ronszkowska – kl. III TG
 
Konkurs historyczny z Wiedzy o Centralnym Okręgu Przemysłowym i Eugeniuszu Kwiatkowskim
Laureat – Artur Sitkowski – kl. III TB
 

ROK SZKOLNY  2010/2011

Finał Centralny XL Edycji Turnieju  Budowlanego „Złota Kielnia” w Toruniu
V miejsce – Mateusz Piotrowski kl II A posadzkarz
 
Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych – etap okręgowy w Gdańsku
X miejsce – Mateusz Dawidowski kl. IV TB
 
Rejonowy Konkurs Fryzjerski w Bytowie
II miejsce – Justyna Kalkowska kl. III b fryzjer
 
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym
III miejsce w etapie powiatowym – Agnieszka Jankowska III TB
 
VI Pomorski Konkurs Kaszubskiej Pieśni Bożonarodzeniowej w Szemudzie, kategoria: Soliści
II miejsce – Dominika Staniecka kl. IV TG 
Akompaniament – Marcin Okrój kl. I TB
 
 
ROK SZKOLNY  2009/2010
 
Turniej Budowlany „Złota Kielnia” XXXIX edycja
I miejsce w turnieju okręgowym i IX miejsce w turnieju Centralnym –  Jakub Jędzura kl III c stolarz
          VII miejsce w turnieju centralnym – Mateusz Piotrowski kl II c posadzkarz                 
 
Rejonowy Konkurs Fryzjerski w Słupsku
I miejsce – Justyna Kalkowska   kl.II b fryzjer
II miejsce – Joanna Formela  kl III B fryzjer
III miejsce – Katarzyna Śliwińska  kl III B fryzjer
 
 
ROK SZKOLNY  2008/2009
 
Finał Centralny XXXVIII Edycji Turnieju  Budowlanego „Złota Kielnia” w Lęborku
I miejsce – Paweł Kulasiewicz kl. III c (stolarz)
I miejsce – Bartłomiej Szczypior  kl. III c (monter instalacji i urządzeń sanitarnych)
 
Międzyszkolny konkurs gastronomiczny – etap rejonowy
I miejsce zespołowo w składzie: 
1. Klaudia Dubiel kl. II C (kucharz małej gastronomii)
2. Kamil Rosołek kl. II C (kucharz małej gastronomii)
 
ROK SZKOLNY  2007/2008
 
Finał Centralny XXXVII Edycji Turnieju  Budowlanego „Złota Kielnia” w Mińsku Mazowieckim:
II miejsce – Paweł Kulasiewicz       kl. II c (stolarz)
II miejsce – Adrian Cyman            kl. II a (posadzkarz)
IV miejsce – Karol Dalecki            kl. III c (monter instalacji i urządzeń sanitarnych)
 
Międzyszkolny Konkurs Gastronomiczny – rejonowy w Wejherowie:
I miejsce – Maciej Dzienisz kl. II C (kucharz małej gastronomii)
II miejsce – Kamil Majczak kl. II C (kucharz małej gastronomii)
Norbert Nowak – wyróżnienie kl. I C (kucharz małej gastronomii)
 
Międzyszkolny Rejonowy Konkurs Aranżacji Stołów 
I miejsce – Justyna Gierszewska (II TG) i Paweł Karpiak (III TG)
 
Rejonowy Konkurs Fryzjerski w Koszalinie
III miejsce zespołowo w składzie:
Kamila Dampc kl. II B (fryzjerstwo męskie)
Agnieszka Labuda kl.III b (fryzjerstwo damskie)
 
Powiatowe zawody I Pomocy PCK i OC w Lęborku
I miejsce zespołowo w składzie:
1.Wieczorek Karolina kl. III TG
2.Mariola Zaborowska kl.I B
3.Rafał Bocian kl II TD
4.Artur Bach kl. I TI
 
ROK SZKOLNY  2006/2007
 
Finał Centralny XXXVI edycji Turnieju Budowlanego „Złota kielnia” w Płocku
I  miejsce – Mariusz Gruchała kl. III c (stolarz)
 
Centralny Finał Konkursu o Przepisach BHP
VII miejsce – Aneta  Szypińska kl. II B (kucharz małej gastronomii)
 
Regionalny Konkurs Fryzjerski w Koszalinie:
I miejsce – Marlena Wojciechowska kl. III b (fryzjerstwo damskie) 
III miejsce – Marzena Lewicka kl. III b (fryzjerstwo męskie) 
 
Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców w roku  szkolnym 2006/2007
II miejsce w klasyfikacji końcowej szkół ponadgimnazjalnych
 
 

 

NAGRODA STAROSTY POWIATU LĘBORSKIEGO
 

ROK SZKOLNY 2007/2008
 
Adrian Cyman    uczeń klasy II a  –  II miejsce w Centralnym Finale Turnieju  Budowlanego „Złota  Kielnia” w zawodzie – posadzkarz 
Paweł Kulasiewicz  uczeń klasy II a – II miejsce w Centralnym Finale Turnieju  Budowlanego „Złota  Kielnia” w zawodzie – stolarz
Karol Daleki   uczeń klasy III c  – IV miejsce w Centralnym Finale Turnieju  Budowlanego „Złota  Kielnia” w zawodzie – monter instalacji i urządzeń sanitarnych

ROK SZKOLNY 2006/2007
 
Mariusz Gruchała uczeń klasy III c – I miejsce w Centralnym Finale Turnieju  Budowlanego „Złota  Kielnia” w zawodzie  – stolarz