Powiatowe Centrum Edukacyjne

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku

Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Aktualności

 1. 11-01-2018 09:07 Od skryby do marketingowca? Przeobrażenia druku.

   Na regale! Informujemy, że biblioteka PCE-ZSP otrzymała nowości  wydawnicze i wzbogaciła się o cenne treści:
  Nasze książki:
  - „Odnieść sukces w sieci! Praktyczny przewodnik  po e- marketingu  dla małych i średnich firm.” – Krzysztof Morawski

 2. 09-01-2018 15:46 Podziękowanie dla PCE-ZSP, za pomoc w akcji dla dzieci chorych na autyzm!

   Stowarzyszenie Pomocy Osobom ze spektrum autyzmu „Niebieski Skarb” serdecznie dziękuje PCE-ZSP  za bezinteresowne przyłączenie się do akcji zbierania plastikowych nakrętek na potrzeby naszej organizacji.

 3. 08-01-2018 18:21 Zobacz - MODELE CHEMICZNE - pomagają w zrozumieniu chemii

   Uczniowie koła chemicznego w ramach zajęć OTWARTE UMYSŁY korzystają z pomocy naukowej zakupionej w ramach w/w projektu. 1.Kulki symbolizujące atomy pierwiastków ułożone zgodnie z układem okresowym;
  - przedstawiają zmiany promieni atomów w okresach i grupach

 4. 04-01-2018 11:37 Wzbogaciliśmy bibliotekę o „Ducha Polskiego Żołnierza”

   Informujemy, że biblioteka PCE-ZSP wzbogaciła się o wydanie broszury i płyty – Witolda Rawskiego „ 1920 – Duch Polskiego Żołnierza”. Warszawa 2017
  Wydawca: Fundacja „Towarzystwo Projektów Edukacyjnych”

 5. 04-01-2018 10:18 3 dzień w projekcie pilotażowym certyfikowanych klas wojskowych Ministerstwa Obrony Narodowej

   Trzeci dzień nowego 2018 roku to dla klas logistycznych biorących udział w projekcie pilotażowym certyfikowanych klas wojskowych  Ministerstwa Obrony Narodowej dzień kolejnych zajęć praktycznych w 1 batalionie zmechanizowanym. W czasie piątych w tym roku szkolnym całodniowych zajęć  uczniowie realizowali tematy związane z taktyką wojskową i szkoleniem strzeleckim.

 6. 01-01-2018 16:36 Sprawdź dekoracje stołów.

   Okres  świąteczny kojarzy się wszystkim z miłą atmosferą oraz czasem spędzanym wśród najbliższej rodziny i przyjaciół. Również w otoczeniu zawodowym w naszej szkole jak co roku  organizuje się  spotkania wigilijne dla pracowników.  

 7. 01-01-2018 13:56 Bezpieczna szkoła

 8. 01-01-2018 13:21 Sprawdź - PCE-ZSP - specjalistyczne hasła reklamowe.

   Centrum Codziennej Creatywności. Powiatowe jest  celowe. Powiatowcy to profesjonaliści.
  Nasza szkoła. Nasza publikacja. Nasza droga do sukcesu.

 9. 25-12-2017 17:30 Zobacz sprawozdanie z projektu Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Projekt edukacyjny „Przystań ulubionych książek”

   Głównym założeniem projektu jest wypromowanie miejsca, czyli biblioteki, jako „Przystani ulubionych książek”. Realizacja tego zdania ma na celu: zachęcenie młodzieży, z PCE-ZSP, do wypożyczenia nowości książkowych, spędzania czasu wolnego z woluminami, głównie z zakresu literatury pięknej, przeciwdziałanie elektronicznemu pozyskiwaniu wszystkich informacji i krzewienie wartości czytelniczych , w oparciu o  tradycyjne druki.   

 10. 22-12-2017 09:13 Zobacz sport w szkole!

   Zobacz sport w szkole!
    http://www.pce.lebork.pl/sport-w-szkole/

  P
  odsumowanie roku 2017.