Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Warsztaty – „Holding mody” - przyciągnęły uczniów z PCE

Kobieta sukcesu!

Podczas warsztatów „Holding mody” zastanawiamy się z uczniami klas technikalnych nad przyciąganiem  potrzebnego kapitału i ukazujemy  szkic personalny -  kobiety  Biznesu.  Sukces - pojecie względne. Dla ucznia PCE- sukces – to dobre świadectwo i zdobycie upragnionego zawodu. Dla Kobiety, która pragnie się wyróżniać w tłumie, to subtelny świat mody, w którym wygląd  decyduje o pozytywnej  ocenie. Ale ścieżka kariery wróży zgłębianie tajników  dobrej marki.

Marka w świecie odzieżowym – to firmowe sklepy.

Marka osoby – to jest bogata historia.

I właśnie o takim innowacyjnym spojrzeniu na otaczający nas świat dyskutujemy w czytelni PCE.

Na papierowych szkicach!

Do pomocy w poszukiwaniu licznych odpowiedzi wybieramy specjalistyczne książki. Ich zakres tematyczny mieści się w biznesie, inbund marketingu, modzie na kreatywność i relaksację, autentycznym spojrzeniu na siebie, budowaniu wizerunku kobiety operatywnej i przy okazji pięknej.

Uczniowie wykonują  więc ćwiczenia. Tworzą szkice słów i ich synonimy mieszczące się w pojęciu holdingu. Wizja przyszłości, dla połączenia wiedzy zaczerpniętej z literatury i doświadczeń życiowych, buduje, bowiem perspektywę świetlanej przyszłości.

- Spore znaczenie odgrywa w tym wszystkim wizerunek, czyli stop klatka – z przestrzeni mody. Od tego: Jak Cię widzę zależy każdy etap dalszej  konstruktywnej rozmowy.

Wizje przyszłości!

Holding to liczne powiązania i sieć kontaktów wpływających na kapitał ludzki oraz kształtowanie charakteru młodej osoby. I właśnie, dlatego stwarzamy platformę do zgromadzenia licznych informacji. Nowoczesne spojrzenie na siebie w roli kreatora wzbudza sporo emocji, które umiejętnie przekładamy na papier.

Sylwia Skroś

 

Zobacz nasze