Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

W PCE-ZSP nagradzamy najzdolniejszych i uczniów z wysokimi frekwencjami

 W PCE-ZSP nagradzamy  najzdolniejszych i  uczniów z wysokimi frekwencjami

W tabelkach!

Konstruktywne podsumowanie I semestru,  w roku szkolnym 2017/2018,  to w PCE-ZSP tradycyjnie okazja do wręczenia dyplomów i upominków. Spotkanie, które odbywa się w świetlicy szkolnej, a  wzbogaca je przemówienie Dyrektora Szkoły – Pana Artura Obolewskiego –  przypomina młodzieży o obowiązkach i nagrodach za wysokie frekwencje.

Uwagi i pochwały!

W sprawach porządkowych na wyszczególnienie zasługują problemy dotyczące średniej  całej szkoły, jak i tej rozdzielonej na poszczególne klasy. Dyrektor omawia więc, przy wspomaganiu slajdów, wyniki uzyskane na forum całej  społeczności, analizuje sposoby zdobycia nagród za systematyczne uczęszczanie do szkoły,  wyróżniającą  naukę, a także  ukazuje drogę do otrzymania stypendium.

Nasze sprawy!

Pan Artur Obolewski - uczula młodych ludzi na sprawy dotyczące ich zdrowia, przypomina o obowiązującym zakazie palenia papierosów, dyscyplinie i sposobie wybierania przedmiotów maturalnych. W roku 2018 -  Dyrektor  - wykazuje plusy wynikające z uprzejmości Burmistrza, czyli  polepszenia warunków do parkowania samochodów, polegających na dodatkowym utwardzeniu nawierzchni w pobliżu PCE-ZSP.

Wręczanie upominków!

Pod koniec apelu porządkowego – Dyrektor przy pomocy pedagoga szkolnego – Pani Aleksandry Motas – wręcza specjalne  nagrody rzeczowe  za najwyższe wyniki i 100% frekwencję.

W dniach  - 14 -15.02.2018 roku - przeprowadzamy   następny apel porządkowy dla kolejnych klas z  PCE-ZSP. 

Wszystkim nagrodzonym - gratulujemy!

Sylwia Skroś   

Zobacz nasze