Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W PCE ZSP

 15.01.2018r. odbył się coroczny turniej  tenisa stołowego. Do rywalizacji przystąpiło 12 zawodników. Zwycięzcą turnieju w tym roku okazał się  Zbigniew Kasprzak z kl. III B, który walczył o tytuł mistrza szkoły przez dwa lata zajmując drugą lokatę ale w końcu się udało. Drugie miejsce zajął Konrad Zawadzki z kl. IIIa, trzecie miejsce przypadło debiutującemu w turnieju Aleksandrowi Jóskowskiemu  z IT. W kategorii dziewcząt wygrała Marlena Pełka z kl. IIIA, na drugim miejscu uplasowała się Justyna Mach z kl.IVTlb, zaś na trzecim miejscu znalazła się Aleksandra Wenta kl.IITLb.

Turniej miał na celu zachęcanie uczniów naszej szkoły do uprawiania  tenisa stołowego, sprawdzenia swoich możliwości na etapie szkolnym oraz wyłonienie najlepszych tenisistów naszej szkoły. Zwycięzcy szkolnego turnieju w styczniu 2018 roku będą reprezentować PCE-ZSP na mistrzostwach powiatu.

     Organizator turnieju : Tomasz Mielewczyk

 Klasyfikacja końcowa:                              

Kategoria chłopców:

  I miejsce: Zbigniew Kasprzak III B

  II miejsce: Konrad Zawadzki IIIa

 III miejsce: Aleksander Jóskowski   IT

 

Kategoria dziewcząt:

                                      I miejsce: Marlena Pełka  III A

                                     II miejsce: Justyna Mach  kl.IVTlb

                                     III miejsce: Aleksandra Wenta kl.IITLb

 

 

Zobacz nasze