Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Świetne wyniki sportowe dziewcząt i chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2016/2017

 Świetne wyniki sportowe dziewcząt i chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych 2016/2017

Bardzo dobrze zaprezentowali się chłopcy naszej szkoły w pierwszej w tym roku szkolnym imprezie  sportowej w ramach Powiatowych Igrzysk Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych w Lęborku, a mianowicie w  sztafetowych biegach  przełajowych. Zawody odbyły się 28 września bieżącego roku na stadionie miejskim Pogoni Lębork.
W rywalizacji wzięło udział pięć szkół ponadgimnazjalnych z powiatu lęborskiego. Po bardzo pasjonującej walce do ostatniej zmiany z naszymi chłopcami na trasie pierwsze miejsce
w kategorii chłopców  wywalczyło II Liceum Ogólnokształcące, a tym samym uzyskało  prawo reprezentowania naszego powiatu na szczeblu wojewódzkim.  Od początku było wiadomo, że  nasza szkoła  będą walczyła o podium, ale tym razem zabrakło nam trochę szczęścia. W kategorii dziewcząt także wygrało II Liceum Ogólnokształcące, a nasze dziewczęta w tym roku uplasowały się na trzeciej pozycji. Zawody odbyły w znakomitej atmosferze i pasjonującej walce wszystkich uczestników, co dało organizatorom i opiekunom wiele radości i satysfakcji. 

 

          Klasyfikacja końcowa:

                       Chłopcy                                                                   Dziewczęta

1-       II Liceum Ogólnokształcące                                         1- II Liceum Ogólnokształcące             

2-       Powiatowe Centrum Edukacyjne ZSP                2- I Liceum Ogólnokształcące                                                                                                                   

3-       Zespół Szkół Mechaniczno-Informatycznych         3- Powiatowe Centrum Edukacyjne ZSP     

4-       Zespół Szkół Gospodarki Żywności i Agrobiznesu                            

5- I Liceum Ogólnokształcące                                                                                                                   

Tomasz Mielewczyk - PCE

Zobacz nasze