Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Otrzymały Stypendium Pana Marszałka Mieczysława Struka

 Otrzymały Stypendium Pana Marszałka Mieczysława Struka

W dniu 14 grudnia 2016 roku w Filharmonii Bałtyckiej odbyła się Gala Stypendialna w ramach „Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży- mieszkańców województwa pomorskiego. Udział wyróżnionych uczennic z naszej szkoły był szczególnie istotny ze względu na fakt, iż stypendia dla młodzieży uzdolnionej w zakresie przedmiotów zawodowych zostały przyznane w naszym województwie po raz pierwszy.

Pan Marszałek pogratulował i podziękował Dyrektorom szkół za wysokie osiągnięcia uczniów.

W gronie tegorocznych stypendystów znalazły się uczennice z naszej szkoły Klaudia Czerwińska  z klasy III B  fryzjer i Natalia Patocka  z  klasy II A sprzedawca. Podczas Gali stypendystki otrzymały z rąk Pana Marszałka Mieczysława Struka pamiątkowe dyplomy.

Irena Małachowicz

PCE-ZSP

Zobacz nasze