Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Konkurs na projekt książki składającej się z – WAZONU

Biblioteka PCE, ZSP ogłasza konkurs na stworzenie książki – w formie Wazonu – w którym będą się znajdowały tzw. Kwiaty – Słowa.  Twórczość młodzieży, która w naszej szkole projektowała już Sowy – tym razem wyzwoli talenty plastyczne i literackie na polu dotykania sztuki jako  bukietów artystyczno – pisarskich. Taka forma przygotowania woluminu jest więc  doskonałym sposobem na zaprojektowanie wnętrz, dodatków na stoły, bukietów, a także ciągów zdań, określających charakter  - polskiej – wiosennej -  tradycji.

Jako inspirację na modny wazon przygotowaliśmy dla Was  fotografie o typowo  marcowo – kwietniowej  nutce.

Projekt powinien obejmować  – Wiosenny  Książkowy Wazon.

Forma pracy – dowolna.

Termin zakończenia konkursu – 29.04.2016 roku

Projektując nietypową książkę pomyśl, jak ukażesz urok kwiatów w formie pisemnej, aby zapachniało w naszej szkole magnoliami, tulipanami, krokusami i  hiacyntami.

Niech moc słów będzie z Wami.

Sylwia Skroś