III miejsce w IX Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Gustawa Holubka
Utworzono: 08-05-2024
Dnia 23 kwietnia uczeń klasy I Tbe - Jakub Kubis - zajął III miejsce w Powiatowym Konkursie Recytatorskim im. Gustawa Holubka, zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Jarosława Iwaszkiewicza w Lęborku. Jakub już po raz kolejny reprezentował naszą szkołę w konkursie recytatorskim i tą wysoką lokatą potwierdził swój talent. Uczeń zaprezentował utwór Henryka Zbierzchowskiego pt.: „Chciałbym mieć mały sklepik z zabawkami”, a do występu przygotowała go Pani Danuta Leszczyńska.
Jesteśmy dumni z naszego ucznia i życzymy dalszych sukcesów.
mgr Danuta Leszczyńska






