Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Znasz nas tylko z Internetu. Dziś dowiesz się, jak naprawdę uczymy w PCE, ZSP.

Znasz ich tylko z Internetu. Dziś dowiesz się, jak naprawdę uczymy w PCE, ZSP

Jaka historia Szkoły, takie będzie cudowne  jej 50- lecie – paralelizm PCE, ZSP.

Dynamiczność wskaźnika ruchu na stronie internetowej naszej placówki gwarantuje nam codzienną oglądalność newsów. Jest to zasługa grona nauczycielskiego, które przez te wszystkie lata owocnie pracowało na rzetelny przekaz informacji prasowych. Wachlarz wydarzeń obejmuje newsy:

- sportowe, polonistyczne, historyczne, kaszubskie,   geograficzne, zawodowe, chemiczne, budowlane, logistyczne, stolarskie, informatyczne, OZE, konstrukcyjne i inne.

Historia PCE, ZSP utrwalana  jest na :

- oficjalnej stronie http://pce.lebork.pl/

- facebooku : https://www.facebook.com/pcezsp/

Tajemnice naszych publikacji

Bogactwo publikacji internetowych zamykane jest raz w roku w pięknie wydanej Kronice Szkolnej. Koordynując prace przy wszystkich tworzonych treściach wyłania się  nam obraz dobrze zarządzanej Szkoły na czele , której czuwa – Dyrektor Pan Artur Obolewski. Jego prace edukacyjne wspomagają: Wicedyrektor Pani  Zenona Gawrylak i Wicedyrektor Pani  Danuta Milewska- Biały.

Edukacja w PCE, ZSP

 Ucząc młodych ludzi wypełniamy  w ten sposób lukę stworzoną  na rynku oświatowym wychodząc z ofertą wykształcenia praktycznego (CKP) i teoretycznego. Kształcimy bowiem  dobrych, poszukiwanych na rynku pracy  fachowców z określonych dziedzin.

Baza PCE, ZSP

Przestronnie urządzone pomieszczenia lekcyjne stwarzają młodzieży odpowiednią  bazę do wykonywania  wzorcowych zadań podczas zaproponowanych w programie nauczania zajęć edukacyjnych. Słyniemy  także z wykwalifikowanej kadry, która zaszczepia w młodych ludziach nie tylko wiedzę z podręczników, ale także zachęca do rozwijania pasji. Zapał do nauki przekłada się następnie  na dobrze zdawane egzaminy zewnętrzne,  kursy kwalifikacyjne, które każdego roku wzbogacają  nasz lęborski rynek w  konkretnych specjalistów.

http://pce.lebork.pl/o-szkole/osiagniecia/

 

http://pce.lebork.pl/o-szkole/osiagniecia/stypendysci/

Odwiedź nas. Poznaj. Zareklamuj. -  magia liczby 3 .

Sylwia Skroś

 

 

 

Zobacz nasze