Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Zaproszenie na Wirtualny Dzień Otwarty Politechniki Koszalińskiej (25.03.2021)

Szanowni Państwo,
 
Z ogromną radością pragnę zaprosić Uczniów szkoły, Nauczycieli i Państwa do udziału w tegorocznej edycji Dnia Otwartego Politechniki Koszalińskiej, która - wyjątkowo w formule online - odbędzie się 25 marca 2021 roku, w godz. 10.00-12.00, na profilu Facebook Politechnika Koszalińska Oficjalne Konto.
Wirtualny Dzień Otwarty będzie doskonałą okazją nie tylko do prezentacji Uczelni, naszej oferty kształcenia, poszczególnych kierunków, laboratoriów i realizowanych projektów, lecz także - za pośrednictwem czatu - do zadawania pytań.
Tego dnia i w tych godzinach wszyscy będziemy do dyspozycji młodzieży. Dlatego przede wszystkim proszę o umożliwienie młodym ludziom udziału w przygotowanym przez nas wydarzeniu.
We wskazanych dwóch godzinach zostaną przedstawione zasady rekrutacji na studia, zaprezentowane nasze Wydziały i Filia w Szczecinku,
przybliżone życie studenckie. Będą konkursy z nagrodami i możliwość pobrania materiałów informacyjnych.
Do niniejszego zaproszenia dołączamy plakat i program Wirtualnego Dnia Otwartego Politechniki Koszalińskiej 2021. Proszę o zadysponowanie naszymi materiałami w taki sposób, aby znalazły się one w zasięgu uwagi Uczniów, np. na stronie głównej Szkoły.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Warto skorzystać z bogatej i wciąż poszerzanej (tylko w przyszłym roku akademickim aż o trzy nowe
kierunki) oferty kształcenia naszej Uczelni. Jako jedyna wyższa szkoła techniczna na Pomorzu Środkowym i jedyna politechnika w Zachodniopomorskiem jesteśmy konkurencyjni wobec innych uczelni w tej części kraju.
 
Serdecznie zapraszam -
DR HAB. DANUTA ZAWADZKA, PROF. PK
REKTOR POLITECHNIKI KOSZALIŃSKIEJ
Zobacz nasze