Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Wiosna, wiosna wkoło! Pokaz mody w PCE!

 Wiosna, wiosna wkoło! Pokaz mody w PCE!

Dnia 21 marca 2017 r. w PCE - ZSP powitano wiosnę. W świetlicy szkolnej odbyła się impreza dla chętnych klas. Wszyscy zebrani mogli uczestniczyć w pokazie mody wieczorowej i ślubnej. Prezentowane na pokazie suknie użyczone zostały przez Salon sukni ślubnych i wieczorowych „Kamila” z targowiska miejskiego w Lęborku.

Serdecznie dziękujemy właścicielce salonu oraz pani wicedyrektor Danucie Milewskiej – Biały za organizację kreacji.

W pokazie wystąpiło 9 dziewcząt, które walczyły o tytuł Miss Publiczności. Wyboru Miss dokonała zgromadzona w świetlicy publiczność. Tytuł Miss Publiczności wywalczyła uczennica klasy III TB/ Ż Alicja Dawidowska.

Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował wybory Mistera Wiosny 2017, w których wzięło udział trzech odważnych chłopaków z naszej szkoły. Zmagali się z serią trudnych pytań, autoprezentacją oraz prezentacją w trzech strojach- dziennym, sportowym i eleganckim. Całość imprezy przebiegała w wesołej atmosferze, jury wyłoniło zwycięzcę, którym został Dawid Klejna z klasy II TLa, I wicemisterem wiosny został Szymon Wojciechowski z klasy II TLa i II wicemisterem wiosny został Filip Labuda z klasy III TLb.

Chętne klasy wzięły też udział w tworzeniu Marzanny – symbolu odchodzącej zimy i nadchodzącej wiosny. W szranki stanęły 3 klasy – III TB/Ż, III TLa i I TLb. Wszystkie Marzanny były piękne i kolorowe. Każda z klas otrzymała słodki upominek.

Liczyła się dobra zabawa.

Wszystkie nagrody i słodycze dla uczniów ufundowała Rada Rodziców PCE – ZSP.

Serdecznie dziękujemy!!!!

Opiekun Samorządu Uczniowskiego – Aleksandra Motas

Zobacz nasze