Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Wielki Sukces PCE! Chłopcy Mistrzem w półfinale wojewódzkim w piłce siatkowej.

22.03.2023r. na hali sportowej Zespołu Szkół w Kartuzach nasza szkoła reprezentowała powiat lęborski w półfinałach wojewódzkich w piłce siatkowej chłopców. W turnieju wzięły udział cztery szkoły:  z Pucka, Wejherowa, Kartuz oraz nasze PCE. Rozgrywki odbywały się w systemie „każdy z każdym”. Nasi reprezentanci po zaciętych walkach wygrali wszystkie mecze. Bardzo  cieszymy się z sukcesu naszych siatkarzy oraz liczymy na dalsze sportowe sukcesy w finale wojewódzkim, który odbędzie się 28.03.2023r. w Starogardzie Gdańskim. Trzymajmy za nich kciuki!

Skład naszej drużyny:

1 - Gracjan Lis  kl.4Tap

2 - Jakub Stencel kl.4Tap

3 - Szymon Drywa z kl. 4Tbp

4 - Oskar Penconek z kl. 2a

5 - Dawid Łapigrowski z kl. 1C

6 - Kacper Okoniewski z kl. 1a,

7 - Karol Okoniewski z kl. 1a

8 - Julian Janczak z kl. 1a

 Opiekun
 Tomasz Mielewczyk 

 

Zobacz nasze