Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Wdrap się na drabinę pełną fotograficznego dizajnu

 Wdrap się na drabinę  pełną fotograficznego dizajnu

Z deco!

I  Instagram, i pasja wnętrzarska -  decydują  o samopoczuciu. Im więcej pracy wkładam w wykończenie określonego wnętrza, tym bardziej odczuwam satysfakcję. A jeżeli ono opowiada o elementach zaczerpniętych ze świata woluminowego, to należy wierzyć, że wszystkie: literki, zdania, ulubione książki wkraczają do życia.

Słowa w przestrzeni!

Nowe trendy, nowe wyzwania i pomysły – tworzą szkielet do wyeksponowania nowości. Wiem, że obraz działa na wyobraźnię, że wolumin  przenosi Cię do mojego świata.

I właśnie, dlatego: „Beduinki na Instagramie” burzą wszelkie mury bibliotekarskie. Oto te, które cały świat ocenia po sposobie ubioru dumnie wkraczają do przestrzeni zarezerwowanej dla mediów. Aleksandra Chrobak podkreśla, że „ Zasłona ma swoją wersje cool. Zakwefione młode dziewczyny w autoironicznym geście chętnie wybierają  „słodkie” etui na telefon, w kształcie dziewczyny w nikabie, lub bardziej uwodzicielskie, w formie damy”.

Bo….

Świat się zmienia, wnętrze się zmienia – a dekoratorzy ukazują w nich przedmioty, które najbardziej kochamy.

Na drabinie do wiedzy  proponują więc:

- zdjęcia i książki.

A że za nimi przepadam, to doskonałym sposobem na wyniesie do Nieba, ostatnio zaproponowanych  słów, zapachu kartek i wartościowych porównań różnych kultur jest nowość na regale, którą teraz  mocuję na szczebelkach. Wybór mądrych treści wymaga, bowiem  rozwagi, a także selekcji informacji.

„Takich obrazów  nie zobaczycie w słynącym z drapaczy chmur Dubaju ani w folderach promujących wakacje w kurortach Fudżery. Banijas to kompletnie inny świat, rezerwat beduińskiego stylu życia.”

Wnętrze z książkami!

Sylwia Skroś

Zobacz nasze