Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

„Umówiłem się z nią na 9” – a ona czeka- zapowiedź z ,, Międzywojenną nutą ''

Już w piątek, 08 czerwca zapraszamy uczniów na spotkanie, które odbędzie się o godzinie 11:00 Miejsce: Powiatowe Centrum Edukacyjnym - Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lęborku -  ul Pionierów 16.

- Dla każdego z Was będę miał płytę ,, Międzywojenna nuta '' którą nagrałem i rozdaję za darmo z okazji 100-lecia odzyskania Niepodległości . Na płycie oprócz utworu rozpoczynającego krążek pt 100 lat - zapowiada Przemysław Majewski.

Premiera płyty Przemysława Majewskiego „Międzywojenna nuta” odbyła się w w Koszalinie. Wydarzenie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Mieszkańcom wręczono kilkaset płyt. Mix rapu i międzywojennej nuty, czyli premiera najnowszej płyty Przemysława Majewskiego/ 4P Solo/. W ten sposób raper chce uczcić obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Na płycie „Międzywojenna nuta” pojawiły się utwory Mieczysława Foga, czy Eugeniusza Bodo, takie jak: Umówiłem się z nią na 9, Ta ostatnia niedziela, Zimny drań, Tylko we Lwowie. To tylko kilka szlagierów podanych w nowoczesnych, rapowych aranżacjach â z dobrze znanymi refrenami, ale autorskimi propozycjami nowych tekstów.

- „Pierwszy utwór z nowej płyty jest poświęcony historii i pojednaniu Polaków wokół 100-lecia niepodległości. Już w roli ojca, wiem, że przywiązanie do polskiej tradycji to nie jest puste hasło. A data 1918 jest dla mnie szczególnie ważna, bo mój dziadek, Jan Majewski, walczył w Legionach Piłsudskiego” -powiedział Przemek „4P” Majewski.

Przemysław Majewski 100 lat

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/637699833236549/

 

Zobacz nasze