Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku

Godło Polski

TURNIEJ PCE ZSP TENISA STOŁOWEGO

15.01.2015r. odbył się coroczny turniej  tenisa stołowego. Do rywalizacji wystartowało  16 zawodników (w tym 4 dziewczęta i 12 chłopców). Zwycięzcą turnieju
w kategorii chłopców został Paweł Kozon  z kl. IIITG, który  nie przegrał żadnego pojedynku. Drugie miejsce przypadło Krzysztofowi Obrzut  z kl. ITla, zaś na trzecim miejscu uplasował się Damian Jankowski z kl. ITlb. W kategorii dziewcząt dobrze zaprezentowała się debiutująca w naszym turnieju  Kinga Nagórska  z kl. IIA, zajmując pierwsze miejsce po pasjonującej walce z Justyną Mach z kl. ITlb, natomiast miejsce trzecie przypadło Alicji Puzdrowskej z kl. Ia.

Turniej miał na celu zachęcenie uczniów naszej szkoły do uprawiania  tenisa stołowego,  sprawdzenia swoich możliwości na etapie szkolnym oraz wyłonienie najlepszych tenisistów naszej szkoły,  którzy w styczniu będą reprezentować PCE-ZSP na mistrzostwach powiatu.

Organizator turnieju : Tomasz Mielewczyk