Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY DRUŻYN MIESZANYCH W PIŁCE SIATKOWEJ

 11 grudnia 2017r. w naszej szkole odbył się coroczny Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych. Prawo startu miały drużyny poszczególnych klas naszej szkoły w składzie 3 dziewcząt i 3 chłopców. Jak można było się spodziewać, zawody cieszyły się wielkim zainteresowaniem, ponieważ do rozgrywek przystąpiło aż 13 drużyn . Tegoroczny system rozgrywek został podzielony na wyłonienie najlepszych drużyn klas I, II, III i IV.  Do półfinału dostały się klasy IV Tlb, IB, III Tla i II Tlb. O pierwsze miejsce walczyły II Tla z II Tlb, a o trzecie zagrały IV Tlb z IB. Warto zaznaczyć, że klasa IB debiutując, bardzo dobrze zaprezentowała się  w turnieju.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce- III Tla

II miejsce- II Tlb

III miejsce- IV Tlb

IV miejsce- I B

 

Organizatorzy
nauczyciele w-fu z PCE-ZSP