Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Tak prezentuje się INDYWIDUALNA LEKKAATLETYKA!

Dnia 18.05.2018 r na stadionie lekkoatletycznym w Lęborku odbyła się XVIII LICEALIADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKIEJATLETYCE. Uczniowie z naszej szkoły brali udział we wszystkich konkurencjach lekkoatletycznych takich jak :

Biegi :100m , 400 , 800, 1500 , sztafeta 4x100 ,

skoki: w dal , wzwyż, rzut oszczepem ,pchnięcie kulą.

Udało nam się zdobyć 15 medali indywidualnie. Ostatnią rozgrywaną konkurencją był bieg sztafetowy 4x100 m dla chłopców-2 msc jak i dziewcząt -2msc .  Najlepsi uzyskują awans na zawody rangi Wojewódzkiej , które odbędą się 29.05.2018 w Chojnicach. Wszystkim serdecznie gratulujemy i dziękujemy za emocje jakich dostarczyliście podczas zawodów. Trzymamy kciuki na etapie wojewódzkim !

Reprezentacja naszej szkoły na zawody w Chojnicach : A.Zielińska , W.Zając R. Strupińska , J. Langa , J. Mach , A.Puzdrowska , K. Lange , M. Eikman, B. Treder, D. Milewczyk , K. Ślusarek , D. Konkel , M .Felsztygier , B. Itrych.

Klaudia Brzózka

 

Zobacz nasze