Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO W PCE - ZSP

 SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO  W PCE -  ZSP

20.12.2016r. odbył się coroczny turniej  tenisa stołowego. Do rywalizacji wystartowało 14 zawodników. Zwycięzcą turnieju  w kategorii chłopców podobnie jak w ubiegłym roku, został Krzysztof Obrzut   z kl. III Tla, który turniej rozpoczął niezbyt szczęśliwie przegrywając pierwsze spotkanie. Z upływem czasu gry Krzysiek   rozegrał się,    pokonując w finale kolegę Zbigniewa Kasprzaka z kl. II B, który z kolei chciał się odegrać  za turniej z ubiegłego roku. Na miejscu trzecim  uplasował się Damian Jankowski z kl. III Tlb. W kategorii dziewcząt wygrała Marlena Pełka z kl. IIA.

Turniej miał na celu zachęcanie uczniów naszej szkoły do uprawiania  tenisa stołowego, sprawdzenia swoich możliwości na etapie szkolnym oraz wyłonienie najlepszych tenisistów naszej szkoły. Zwycięzcy szkolnego turnieju w styczniu 2017 roku będą reprezentować PCE-ZSP na mistrzostwach powiatu.

 

                                                                            Organizator turnieju : Tomasz Mielewczyk