Rozpoczęcie roku szkolnego - harmonogram spotkań z Dyrekcją szkoły i wychowawcami
Harmonogram spotkań z wychowawcami rok szkolny 2020/2021
Spotkanie z Dyrekcją szkoły i wychowawcami
01.09.2020 r. godzina 8.00 – sala gimnastyczna
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA nr 2
Klasy I
- I a- monter zabudowy /wielozawodowa - mgr Daniel Bladoszewski (s.202 „A”)
- I A- sprzedawca/kucharz - mgr inż. Krystyna Wudniak- Styn (gab.chem „C” )
- I B- fryzjer/stolarz - mgr Joanna Jeka (s.304 „A”)
01.09.2020 r. godzina 8.45–sala gimnastyczna
TECHNIKUM nr 2
Klasy I
- I TL a –technik logistyk (profil wojskowy) - mgr Robert Sieniek (s. 31 „B”)
- I TL b- technik logistyk/technik budownictwa(profil woskowy) - mgr Wiesława Zarzycka (s. 302 „A”)
- I Tlog/OZE - technik logistyk /technik urządzeń energetyki odnawialnej -mgr Elżbieta Krystek -Chudziaszek (s.102 „A”)
godzina 1000
spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych zgodnie z harmonogramem
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA nr 2
Klasy II
- II ap - monter zabudowy i robót wykończ./ wz- mgr Marzena Cierocka - Szychta (s. 205 „A”)
- II Ap - kucharz/sprzedawca - mgr Tomasz Mielewczyk (s. 30 „B”)
- II Bp - fryzjer / stolarz - mgr Arkadiusz Miśkiewicz (s. 103 „A”)
- II ag - monter zabudowy i robót wykończ./ wz - mgr inż. Justyna Dudzik (s. 28 „B”)
- II Ag kucharz/sprzedawca - mgr Klaudia Pilarska (gab gastr.”C”)
- II Bg fryzjer / stolarz - mgr inż.Jan Zawada (s. 6 „A”)
01.09.2020 godzina 1000
spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych zgodnie z harmonogramem
TECHNIKUM nr 2
Klasy II
- II Tap - technik logistyk - mgr Brygida Stasiak (s. 31 „A”)
- II Tbp - technik budownictwa/ technik logistyk - mgr Iwona Skrzypkowska (s. 304 „A”)
- II Tcg technik logistyk - mgr Danuta Leszczyńska (s. 203 „A”)
- II Tdg technik logistyk /technik oze - mgr Anna Ramczyk-Wójcik (s. 24 „B”)
01.09.2020 godzina 1100
Spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych zgodnie z harmonogramem
BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA nr 2
Klasy III
- III a - monter zabudowy /wielozawodowa - mgr Monika Naczk (s.206 „A”)
- III A - sprzedawca/ kucharz - mgr Irena Małachowicz (s. 29 „B”)
- III B - fryzjer/stolarz - mgr Iwona Grześko (s.306 „A”)
TECHNIKUM nr 2
- III TLB technik logistyk/technik budownictwa - mgr I.Retman (s. 202 „A”)
- III TLa technik logistyk - mgr E.Miskiewicz (s.103 „A”)
- IV TL a –technik logistyk - mgr Ewa Szuca (s. 104 „A”)
- IV TL b- technik logistyk - mgr Ryszard Sałasiński (s.105 „A”)
- IV TB/OZE technik budownictwa /technik urządzeń energetyki odnawialnej - mgr inż.Katarzyna Kwiatkowska –Obrzud (s.30 „ B”)