Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Poznaj najlepszą produkcję okien na świecie. Zobacz relację!

 Poznaj najlepszą produkcję okien  na świecie. Zobacz relację!

W kierunku okien!

Historia Firmy Drutex związana jest ściśle z osobą Pana Leszka Gierszewskiego, który w 1985 roku zajął się produkcją siatek ogrodzeniowych, następnie drutów . Obecnie  związany jest  On  z przygotowywaniem wymiarowych okien,  rolet, drzwi  zarówno z aluminium, jak  i z  drewna. W 2013 roku  nowością stały się wyroby z PVC. Zakład , który stale się rozwija posiada też bogate zaplecze w postaci  hal i gigantycznych parkingów.

Logistycy w Drutexie!

Uczniowie PCE, ZSP poznali historię  Drutexu na  zaprezentowanym specjalnym   filmie reklamowym, zwiedzili pomieszczenia produkcyjne i wysłuchali  interesującego wykładu. Firma posiada bowiem nowoczesne zaplecze, dynamicznie się rozwija, a wyroby wysyła w różne miejsce na  całej mapie świata. Stale zwiększa też  swój zasięg, potencjał, odpowiada na zapotrzebowanie klientów,  stosuje najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, buduje nowe hale produkcyjne, dąży do doskonałości. Posiada 220 pojazdów. Rozwija Biznes . W Drutexie pracuje 2750 osób, a współpracuje z  jej przedstawicielami aż  3500 partnerów. Firma przygotowuje 7 000 okien dziennie. Powierzchnia zakładu zajmuje  natomiast  - 93 000 m2.

Produkcja okien!

Firma produkuje nie tylko okna , ale także szyby. Tworzy oprogramowania do udoskonalenia  jakości towarów. Realizuje zamówienia w ciągu 7 dni. Partnerami są ludzie m.in.:  z Meksyku, USA, Bliskiego Wschodu.  Stały wzrost zatrudnienia  stawia na innowacyjność. W ramach marketingu ambasadorami firmy są 3  znani piłkarze, promowani w licznych sesjach zdjęciowych.

Zakład odwiedzili  Uczniowie klas logistycznych z PCE, ZSP.

Organizatorem wycieczki był Pan Sławomir Głowacki.  

Opiekunkami Uczniów były: Pani Elżbieta Krystek- Chudziaszek, Pani Sylwia Skroś.

Sylwia Skroś

Zobacz zdjęcia i relacje na facebooku firmy Drutex:

https://www.facebook.com/DrutexSA/posts/1189419211146479