Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Poznaj i zagłosuj na projekt roku 2018! Zadbaj z nami o boisko przy PCE-ZSP!

 Poznaj i zagłosuj na projekt  roku  2018! Zadbaj z nami o boisko przy PCE-ZSP!

W Ratuszu!

Informujemy, że zgodnie z wynikami losowania przeprowadzonego – 11 września 2017 roku – w Urzędzie Miejskim w Lęborku,  Powiatowe Centrum Edukacyjne – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych,  otrzymało swój numer  - „7” - na specjalnej  liście przeznaczonej do  wybrania kolejności projektów.

Razem z nami!

W imieniu grona nauczycielskiego i całej społeczności uczniowskiej, wychowawca i pedagog młodzieży, n-l  wychowania fizycznego , Pan Robert Sieniek,  przygotował  duży projekt na specjalne zadanie inwestycyjne.  W związku z tym  - istnieje  szansa na „Budowę boiska sportowo – rekreacyjnego przy PCE-ZSP”.

W imieniu Dyrektora szkoły, Pana Artura Obolewskiego, zwracamy się z prośbą o zagłosowanie na dobrą „7”.

Oddając głos  - przyczynisz się w przyszłości do podniesienia poziomu zajęć  edukacyjnych, które wpłyną znacząco na poprawę młodzieńczych sylwetek, promocję zdrowego trybu życia, podniesienie jakości wszystkich ćwiczeń oraz zapewnienie doskonałej bazy dla treningów.

Projekt nr „7” – to  

„Budowa boiska sportowo-rekreacyjnego przy Powiatowym Centrum Edukacyjnym - Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Lęborku”.

Korzystając z możliwości zainwestowania funduszy przeznaczonych na „Budżet Obywatelski” -   oddaj swój głos na naszą  placówkę. Edukacja – to najlepsza inwestycja, która tworzy doskonałą przyszłość dla każdego wzrastającego pokolenia. Edukacja – to proces budowania drogi do wiedzy. Edukacja – wymaga od Ciebie przygotowania wzorowo zaplanowanego boiska.

Wybierz – „7”.

Zobacz nasze