Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

PCE w Choczewie, Strzebielinie oraz Strzepczu i Lini

 PCE w Choczewie, Strzebielinie oraz Strzepczu i Lini

W dniach 06.06. – 09.06.2017 r. PCE realizowało spotkania promocyjne z uczniami klas III czterech gimnazjów powiatu wejherowskiego. Odwiedziliśmy kolejno: uczących się w Choczewie, a następnie    w Strzebielinie oraz gimnazjalistów ze Strzepcza i Lini. W każdej z tych szkół Dyrektor PCE – ZSP Pan Artur Obolewski zapoznał młodzież z propozycjami kształcenia przewidzianymi na rok 2017/2018 dla chętnych do kontynuowania nauki w technikum bądź szkole branżowej I stopnia. Zainteresowane osoby otrzymały od nas kolorowe, atrakcyjne ulotki zawierające bogatą informację o bazie dydaktycznej placówki i poszczególnych profilach.

Drodzy Gimnazjaliści, szczegółów dotyczących edukacji w naszej szkole poszukujcie na stronie internetowej pod adresem: http://www.pce.lebork.pl/ Tam znajdziecie również wskazówki dotyczące logowania się do elektronicznego systemu rekrutacji, z którego muszą skorzystać wszyscy absolwenci gimnazjów wybierający się do PCE – ZSP. Jeśli chciałabyś/chciałbyś zapytać o specyfikę któregoś                 z naszych kierunków kształcenia w czteroletnim technikum lub trzyletniej „branżówce”, zadzwoń pod numer Sekretariatu Szkoły: 59 8621 667.

Zapraszamy!

Dziękujemy serdecznie wszystkim szkołom gimnazjalnym za współpracę w roku 2016/2017  i umożliwienie zaprezentowania naszej najnowszej oferty edukacyjnej dla Państwa uczniów w miłej atmosferze!!!

Sławomir Hryczak

Zobacz nasze