Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Otrzymali Stypendium Pana Marszałka Mieczysława Struka

  Otrzymali Stypendium Pana Marszałka Mieczysława Struka

W dniu 18 grudnia 2017 roku w Filharmonii Bałtyckiej odbyła się Gala Stypendialna w ramach „Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży- mieszkańców województwa pomorskiego. Udział wyróżnionych uczennic z naszej szkoły był szczególnie istotny ze względu na fakt, iż stypendia dla młodzieży uzdolnionej w zakresie przedmiotów zawodowych zostały przyznane w naszym województwie po raz drugi.

Pan Marszałek pogratulował i podziękował Dyrektorom szkół za wysokie osiągnięcia uczniów.

W gronie tegorocznych stypendystów znalazły się uczniowie z naszej szkoły z klasy III A sprzedawca Natalia Patocka  z  klasy III Tla  logistyk Dawid Klejna. Podczas Gali stypendyści  otrzymali z rąk Pana Marszałka Mieczysława Struka pamiątkowe dyplomy.

Irena Małachowicz

PCE-ZSP