Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Nowości logistyczne w naszej szkolnej bibliotece!

 Nowości logistyczne w naszej szkolnej bibliotece

Informujemy, że z zasobów  Rady Rodziców zostały opracowane zbiory biblioteczne  dotyczące  następujących zagadnień:

 - Testy przygotowujące  do egzaminu z kwalifikacji A.32. Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych.  Wydawnictwo  - eMPi2. Autorzy: Dorota Szymczyńska, Artur Go.

- Rozwiązania testów. Testy przygotowujące  do egzaminu z kwalifikacji A.32. Organizacja i monitorowanie przepływu zasobów i informacji w jednostkach organizacyjnych.  Wydawnictwo  - eMPi2. Autorzy: Dorota Szymczyńska, Artur Go.

Zapraszamy do pogłębiania wiedzy!