Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Konkurs dla uczniów klas siódmych i ósmych szkół podstawowych pn. "Każdy budować może" - 5 edycja!

Dyrekcja Powiatowego Centrum Edukacyjnego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku zaprasza do udziału w V edycji konkursu pn. ,,Każdy budować może”, objętego patronatem Starosty Lęborskiego i Burmistrza Miasta Lęborka, adresowanego do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. Regulamin konkursu w załączeniu.

Z uwagi na dynamiczny rozwój odnawialnych źródeł energii oraz budownictwa pragniemy zainteresować tematyką konkursu jak największą liczbę uczniów szkół podstawowych naszego regionu. Zgłoszenia do konkursu będą przyjmowane do 30 listopada br.

Jednocześnie zapraszamy uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych, wraz z opiekunami do udziału w Dniu Otwartym Centrum Kształcenia Zawodowego przy ul. Wojska Polskiego 31. W ramach spotkania zaplanowanego na 8 grudnia 2021 r. w godz. 830-1230 (wg. indywidualnych uzgodnień) zaprezentujemy uczniom specyfikę kształcenia praktycznego w zawodach budowlanych, stolarskich, odnawialnych źródeł energii i mechanicznych prowadzonych w Centrum Kształcenia Zawodowego.

Artur Obolewski
Dyrektor PCE w Lęborku

Zobacz nasze