Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Istota Forum „Menadżerowie Pana – „W deszczu słów młodych”

 Istota  Forum „Menadżerowie Pana –  „W deszczu słów młodych”

Termin:

10.10.2016 roku – poniedziałek

Miejsce – Lęborskie Centrum Kultury „Kino Fregata”

Plan

1.„Z miłości dla drugiego Człowieka mówię NIE dla …..” – wykład.

2. Monolog – „Mam prawo marzyć!”.

3. Film tematyczny.

4. Koncert Zespołu „Nowej Ewangelizacji”.

Forum Młodzieżowe zaistniało  na podbudowie prac społecznych prowadzonych  w ramach Lęborskiego Stowarzyszenia św. Jakuba Apostoła w Lęborku. Celem tego chrześcijańskiego przedsięwzięcia jest więc docieranie  z informacjami do grupy młodych ludzi, którzy dopiero kształtują ogólne  poglądy religijno- kulturalne. Zamysł twórczy w roku 2016 skupiony jest wokół  sensu SŁOWA, jego wartości, siły oddziaływania,  a także budowania przestrzeni dla parasolek, które chronią  nas w życiu od kropli  deszczu, a w przenośni także od panujących powszechnie różnych światopoglądów. Forum Młodzieżowe nie jest więc pomyślane jako widowisko, ale delikatne docieranie do grupy lęborskiej  młodzieży z tym co stanowi istotę wszelkich działań w dalszym dorosłym życiu – jest  najcenniejszą podróżą do odkrywania mocy  twórczej ludzkiego życia.

Hasło: „ Żyję, dlatego NIE…….” – to „Nie” zostanie wyniesienie na deski sceny w lęborskim kinie w celu zwrócenia uwagi, jak wielka jest miłość Boga do każdego Człowieka. Odkryj więc z nami wartość  tajemniczego „NIE”!

Forma chrześcijańskiej Ewangelizacji jest w rzeczywistości próbą ukazania MIŁOŚCI do ŻYCIA, podzielenia się w wykładzie doświadczeniem z określonego  sektora wiedzy, który w obecnych czasach zdominował funkcjonowanie wszystkich ludzi na całym świecie.

Otwórz PARASOL  MARZEŃ! Wybierz się na spacer w kroplach deszczu!

Patronat:

Urząd Miejski w Lęborku

Starostwo Powiatowe w Lęborku

Lęborskie Fakty Młodych

Lęborskie Centrum Kultury Fregata

Lęborskie Stowarzyszenie św. Jakuba Apostoła w Lęborku

Pomysłodawca Forum - Sylwia Skroś

Zobacz nasze