Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Galeria zdjęć z zakończenia roku szkolnego.

Rok 2017/2018

Coś się zaczyna, bo….osiągasz sukces!

 Każde zakończenie roku  szkolnego przynosi:  nowe  marzenia o cudownych wakacjach!

Ta wyjątkowa chwila!

Zakończenie roku szkolnego , to podsumowanie wszelkich działań i aktywności w lokalnym środowisku. Otrzymanie upragnionego świadectwa podbudowane przemowami: Dyrektora i wychowawcy przenosi Cię do tych kilku lat spędzonych w ławkach szkolnych. Intensywna praca edukacyjna wzmocniona: konkursami, wyjazdami, olimpiadami, zawodami sportowymi, sprawdzianami i unijnymi projektami - zasłużyła w PCE-ZSP – na dokładne podsumowanie dokonane przez Dyrektora placówki – Pana  Artura Obolewskiego.

Zakończenie roku w ZSZ!

O godzinie 9:00,  klasy III ZSZ,  spotkały się w świetlicy szkolnej, aby w towarzystwie wybranych  wicestarosty Pani Elżbiety Godderis, pracodawców,  otrzymać nagrody i podziękowania za trud włożony w trakcie  wszystkich praktyk. Po odśpiewaniu hymnu i złożeniu przyrzeczenia na małej scenie pojawili się  reprezentanci:

- Powiatowego Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lęborku  ( Pani Renata Kępińska – Dyrektor PCRiR – pracodawcy. O godzinie 10:30, w sali gimnastycznej,  odbyło się zakończenie roku szkolnego dla pozostałych klas uczących się w PCE, ZSP. Dyrektor przedstawił na nim szczegółowe dane dotyczące:

-  liczebności poszczególnych oddziałów, przebiegu edukacji w określonych zawodach,  frekwencji na zajęciach szkolnych i odbytych wydarzeniach oświatowych, w które zaangażowano  naszych uczniów.

W dalszej części spotkania wręczono  świadectwa z „czerwonymi paskami”, które potwierdzały fakt, że roczna praca i zaangażowanie młodzieży w życie szkoły zasługują na uznanie.

Dyrektor życzył wszystkim miłych i radosnych wakacji.

A my żegnamy się z uczniami słowami:

Tam jest dom, gdzie stawiasz stopy. Tam jest praca, gdzie wnosisz cząstkę siebie. Tam jest satysfakcja, gdzie osiągasz sukcesy.

Sylwia Skroś

Zobacz nasze