Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

DZIEŃ TENISA STOŁOWEGO W PCE ZSP

 15.12.2015r. odbył się coroczny turniej  tenisa stołowego. Do rywalizacji wystartowało  14 zawodników (w tym 3 dziewczęta i 11 chłopców). Zwycięzcą turnieju

w kategorii chłopców, po fascynującym spotkaniu w finale z pierwszoklasistą,  został Krzysztof Obrzut   z kl. IITla, który  nie przegrał żadnego pojedynku. Drugie miejsce przypadło Zbigniewowi Kasprzak z kl. IB, który debiutował w naszym turnieju i życzymy  aby w przyszłym roku nie zabrakło mu chęci do walki o mistrzostwo. Na miejscu trzecim, jak rok temu, uplasował się Damian Jankowski z kl. IITlb. W kategorii dziewcząt wyborowo zwyciężyła tak jak w roku ubiegłym Kinga Nagórska  z kl. IIIA, przed Karoliną Bikowską z kl.ITla i Kamilą Bulman z kl.ITla

Turniej miał na celu zachęcenie uczniów naszej szkoły do uprawiania  tenisa stołowego,  sprawdzenia swoich możliwości na etapie szkolnym oraz wyłonienie najlepszych tenisistów naszej szkoły,  którzy w styczniu będą reprezentować PCE-ZSP na mistrzostwach powiatu.

 

                                                                            Organizator turnieju : Tomasz Mielewczyk

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria chłopców:

I miejsce: Kszysztof Obrzut IITLa

 II miejsce: Zbigniew Kasprzak IB

 III miejsce: Damian Jankowski ITLb

 

Kategoria dziewcząt:

I miejsce: Kinga Nagurska  IIIA

 II miejsce: Karolina Bikowska ITla

III miejsce: Kamila Bulman I Tla