Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Dni Funduszy w Szkole Muzycznej

W dniach 12 i 13 maja 2016 r. w Szkole Muzycznej w Lęborku odbyły się Otwarte Dni Funduszy Europejskich organizowane przez Starostwo Powiatowe w Lęborku. Uczennice naszej szkoły, jako wolontariuszki włączyły się w obchody tych dni.

7 dziewcząt z klas I technik logistyk obsługiwało stoliczki z grami edukacyjnymi dla dzieci uczestniczących w obchodach dni Funduszy Europejskich.

Naszej szkole przypadła praca przy stolikach reprezentujących Danię z grą SUDOKU i Finlandię z grą „Bystre oko”.

Uczestniczące w imprezie edukacyjnej dzieci oglądały przedstawienie w wykonaniu MDK – u, a następnie bawiły się przy kolejnych stanowiskach z grami i zabawami, zdobywając wiadomości o Unii Europejskiej.

Wszyscy dobrze się bawili, a uczennice, które włączyły się aktywnie w pracę wolontariuszy, czuły satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Serdecznie dziękuję za zaangażowanie i poświecony czas dziewczętom z klasy I TLa – Zuzannie Mierzejewskiej, Angelice Stence, Agnieszce Zielińskiej oraz z klasy I TLb – Marcie Kołoszyc, Dominice Stanieckiej, Natalii Pipce i Kamili Buszman.

 

PCE, ZSP

Aleksandra Motas

 

Zobacz nasze