Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Aktualności

 1. 29-10-2018 11:35 O współczesnym rynku pracy w PCE

  19.10.2018 r. młodzież z klas IVTla, IVTLb, IVTB/OZE oraz IIIa została zapoznana przez przedstawiciela Oddziału Zamiejscowego w Słupsku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku z charakterem współczesnego rynku pracy. Prelegent - doradca zawodowy  Pani Sylwia Kozłowska - Zapiec podkreśliła znaczenie indywidualnych predyspozycji  

 2. 29-10-2018 08:43 Poranek czytelniczy w PCE. Grunt to dobre nastawianie.

   Poranek czytelniczy w PCE. Grunt to dobre nastawianie.
  Początek - to słowo, które określa każdy poranek. Tylko od Ciebie zależy reszta dnia.

 3. 26-10-2018 10:17 ABSOLWENT KOŃCZĄCY KIERUNEK TECHNIK PRZEMYSŁU MODY ZNAJDZIE PRACĘ W:

  Zobacz zdjęcia naszego promocyjnego stoiska,  gdzie przedstawiciele Firmy NFM zachęcają  uczniów do wyboru nauki w PCE. Dyrektor szkoły – Pan Artur Obolewski prezentuje młodzieży ulotki z ofertami pracy, a marketingowcy z  Firmy przykładowe kamizelki.  

 4. 26-10-2018 09:15 Targi Edukacyjne w kamerze i aparacie fotograficznym.

  W PCE!
  Podczas tegorocznych Targów Edukacyjnych PCE odwiedzają przedstawiciele lokalnych mediów oraz włodarze miasta i powiatu. Gościmy w murach naszej szkoły – Wicestarostę – Panią Elżbietę Godderis, która wypowiada się na temat takiej promocji  regionu.  

 5. 25-10-2018 22:59 TECHNIK PRZEMYSŁU MODY – NOWOŚĆ!!! Zapisz się do naszej szkoły.

   ABSOLWENT KOŃCZĄCY KIERUNEK TECHNIK PRZEMYSŁU MODY ZNAJDZIE PRACĘ W:
   

  • działającej w Lęborku firmie NFM produkującej odzież wojskową;
  • zakładzie projektującym i wytwarzającym odzież;
  • salonie mody;
  • butiku;
  • studiach fotograficznych związanych z modą;
  • firmach zajmujących się marketingiem mody;

 6. 25-10-2018 11:11 Targi Edukacyjne w PCE z udziałem Burmistrza Miasta!

  W PCE!                        
  25 października 2018 odbywają się w PCE – Targi Edukacyjne. Nasza placówka oświatowa gości przedstawicieli wszystkich szkół, których udział w tym przedsięwzięciu wspiera Burmistrz Miasta Lęborka – Pan Witold Namyślak.   

 7. 25-10-2018 09:15 Przemyślany marketing – to Targi Edukacyjne w PCE

  W szkole!
  - 25.10.2018 roku przedstawiciele szkół średnich oraz placówek artystycznych, wspierających kulturę (m.in.: MDK), wystawiają własne stanowiska z ulotkami, folderami, urządzeniami telekomunikacyjnymi, monitorami,  informacjami o nowych kierunkach kształcenia  w roku szkolnym 2019/2020.

 8. 24-10-2018 11:08 X Powiatowy Konkurs Recytatorski Twórczości Chrześcijańskiej im. Karola Wojtyły

  22 października w Lęborskim Centrum Kultury Fregata odbył się X Powiatowy Konkurs Recytatorski Twórczości Chrześcijańskiej im. Karola Wojtyły. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 z Lęborka, któremu patronuje papież Jan Paweł II. Naszą szkołę reprezentowali:  

 9. 24-10-2018 10:04 Zostaliśmy gospodarzami Jesiennych Targów Edukacyjnych

  Informujemy, że – 25 października 2018 roku – w przedziale czasowym od 8.30-15.00 nasza sala gimnastyczna przyjmie zainteresowane osoby pragnące uczestniczyć w Jesiennych Targach Edukacyjnych. Placówka z tak bogatym doświadczeniem organizacyjnym zapewni wysoki poziom prezentacyjny wszystkich stanowisk.  

 10. 24-10-2018 08:00 Gdy biblioteka oznacza nie tylko książki. To liczy się kącik czytelniczy.

   Strefa, w której słowa mają głos.
  Szybko. Sprawnie. Samodzielnie.
  Bibliotekarz - to osoba kreatywna i wielostronna. A przy okazji dążąca do poprawy jakości usług. I właśnie, dlatego w PCE- decyduję  się na innowacje wnętrzarskie. W związku z nowymi trendami mody, dizajnu, deco, a także tanimi propozycjami wnoszącymi liczne zmiany w pomieszczeniach – projektuję  –  kącik czytelniczy.

Zobacz nasze