Powiatowe Centrum Edukacyjne

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku

Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Aktualności

 1. 08-03-2016 10:01 Słodki Dzień Kobiet w PCE

   Jak co roku w naszej szkole zorganizowany został  - Dzień Kobiet. Męska część Samorządu Uczniowskiego nie zapomniała o płci pięknej i wykazała się ogromną kreatywnością w składaniu życzeń.

 2. 08-03-2016 05:44 III Konkurs Plastyczny z okazji Światowego Dnia Ziemi 2016

   Zapoznaj się z zasadami konkursu.  Młodzieżowy Dom Kultury

 3. 07-03-2016 17:57 Warsztaty 8 marcowego - zmysłowego Copywritingu

   Marzenia na temat zmysłowego pachnącego - Dnia Kobiet - zostały zaprezentowane podczas twórczych warsztatów Copywritingu, które odbyły się w multimedialnej Czytelni PCE, ZSP. Delikatne deserowe marzenia ukazali bowiem kucharze, fryzjerzy i logistycy z klasy 3A, 1a, 3 TLB.

 4. 06-03-2016 19:58 Czytaj – fotografuj – wygrywaj. Konkurs Instagramowy #PoetaWolnosci

   Już 17 marca rozpocznie się święto poezji w Gdańsku – Festiwal Europejski Poeta Wolności. Instytut Kultury Miejskiej zaprasza do zabawy i konkursu. Na osoby, które na zdjęciach zamieszczonych na Instagramie z hashtagiem #poetawolnosci, najciekawiej zinterpretują hasło Wolność Czytania czekają nagrody – upominki czytelnicze – torby, tomiki poezji, kubki, a także podwójne zaproszenia na galę wręczenia Nagrody Literackiej Miasta Gdańska. Na zdjęcia czekamy do 16 marca.

 5. 04-03-2016 09:50 Fotografia- Webwriting – kursy, które odbyły się w Gdańsku

    - 2 Kursy, które odbyły się  w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku dla lepszej koordynacji  naszych stron internetowych. 1. „Edycja fotografii cyfrowej za pomocą programu Adobe Photoshop " i 2. „Webwriting- wprowadzenie do pisania tekstów internetowych” . 

 6. 04-03-2016 09:22 Rozwijamy pasje fotograficzne naszych Uczniów

   Fotografia ukazuje inny wymiar rzeczywistości, która nas otacza. Pewnie, dlatego młodzi ludzie poruszając się po Polsce poza przeglądaniem Internetu w komórce – wykonują liczne zdjęcia. 

 7. 03-03-2016 22:31 Sukces dziewcząt. PCE ZSP Mistrzem powiatu w Futsalu dziewcząt!

   1 marca 2016 roku na hali sportowej ZSGŻiA odbyły się zawody sportowe w ramach Licealiady 2015/2016- Futsal dziewcząt. Zawody te zostały w tym roku szkolnym ujęte w kalendarzu imprez sportowych na szczeblu  powiatu po raz pierwszy, pilotażowo,  ale można już dzisiaj powiedzieć, że będą się one w przyszłości cieszyły dużym zainteresowaniem. 

 8. 03-03-2016 12:07 Żołnierze Wyklęci w duchu narodowego patriotyzmu

   Apel szkolny - zaprezentowani zostali podczas uroczystego apelu, który odbył się w PCE, ZSP pod kierownictwem – pani Moniki Naczk. W przedsięwzięciu artystycznym udział wzięli uczniowie klas mundurowych, którzy swoją postawą udowodnili, że żołnierzami  należy być w każdej  życiowej sytuacji.

 9. 01-03-2016 13:12 Wspominamy ś.p. nauczyciela - Maćka Kozłowskiego

   W związku ze zbliżającą się Rocznicą śmierci, nauczyciela matematyki -  z PCE, ZSP  - Pana Macieja Kozłowskiego, wspominamy dziś Jego osobę. Ten lubiany przez młodzież wykładowca przedmiotu ścisłego pozostawił po sobie energię do rozwijania zainteresowań matematycznych, startów w konkursach przedmiotowych, 

 10. 29-02-2016 13:30 Mamy przedstawiciela w Młodzieżowej Radzie Województwa Pomorskiego

   Nasza uczennica z kl. II TLa – z PCE, ZSP -  Daria Trepczyk od 11.lutego 2016 r. pełni mandat Radnej Młodzieżowej Rady Województwa Pomorskiego II Kadencji.