Powiatowe Centrum Edukacyjne

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku

Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Aktualności

 1. 19-01-2016 21:00 KONKURS DLA UCZNIÓW SZKÓŁ ŚREDNICH

   „Zapraszamy Was do udziału w konkursie dla tych wszystkich, którzy chcą zrobić pierwszy krok i móc powiedzieć po 14 dniach – Jestem BOHATEREM swojego ŻYCIA! Przecież ferie zimowe w domu mogą być twórczym i intensywnie spędzonym czasem. Weź udział w naszym konkursie. Dla wytrwałych i kreatywnych czekają nagrody, w tym tablet Samsung Galaxy Tab E 9.6!

 2. 19-01-2016 11:09 Rozbudowaliśmy zbiory biblioteczne

   Informujemy, że stan naszej  biblioteki wzbogaciliśmy o: - Multimedialne mapy Unii Europejskiej, Polityczne Mapy Świata, zoogeograficzne mapy Polski, atlas historyczny prehistoria – średniowiecze,
  - filmy historyczne
  - filmy biologiczne.
  Zapraszamy do biblioteki.

 3. 19-01-2016 10:27 W PCE, ZSP młodzież korzysta ze świetlicy szkolnej

   W tym pomieszczeniu warto jest: odpocząć, zjeść śniadanie, udać się do sklepiku po bardzo dobre jedzenie i przy kolorowych stołach odrobić lekcje. Opiekunem świetlicy jest – Pani Katarzyna Groth. 

 4. 19-01-2016 09:00 Warsztaty ręcznego pisania synonimów

   Wybrani Uczniowie z  klasy 2 TLA – PCE, ZSP – otworzyli w Czytelni  warsztaty ręcznego pisania synonimów. Słowem wyjściowym – było znaczenie – Walentynek.   Zanim jednak uruchomione zostały wszystkie pomysły zaprezentowane zostało papierowe pudełko z dodatkami

 5. 18-01-2016 10:57 Życzenia dla Dyrektora PCE, ZSP i społeczności szkolnej

   Informujemy, że Ministerstwo Obrony Narodowej - Departament Komunikacji Społecznej,  skierowało  na ręce Dyrektora PCE, ZSP – Pana Artura Obolewskiego -  pismo z życzeniami „zdrowia, szczęścia, i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym , w pracy zawodowej i społecznej. Podkreślona została także rola przygotowania młodych ludzi do służby wojskowej , wychowania jej w duchu patriotyzmu, szacunku dla chlubnych tradycji orężnych oraz wierności Ojczyźnie. „ Z wyrazami szacunku – Dyrektor Beata Biały

 6. 18-01-2016 10:32 W PCE, ZSP dbamy o tablice informacyjne

    - szczególne miejsce-   w Budynku B – zajmują tablice sportowe. Osiągnięcia uczniów  pokazane na forum całej społeczności szkolnej cieszą się sporym  powodzeniem i zainteresowaniem. Młodzież podczas przerw lekcyjnych podziwia umiejętności sportowe i następnie aktywnie uczestniczy w tego typu zajęciach. 

 7. 18-01-2016 10:11 Informacja o Centrum Aktywności Cyfrowej w Starostwie Powiatowym w Lęborku

   W załączeniu przekazuję informacje dotyczące utworzonego w ramach projektu Centrum Aktywności Cyfrowej w Starostwie Powiatowym w Lęborku
  - Punktu potwierdzania profili zaufanych

  Z poważaniem

  Anna Kindler - Baranowska

  Starostwo Powiatowe w Lęborku

 8. 12-01-2016 08:15 Moda na mundur

   Jak się ubrać do szkoły? Wszystkie trendy pokazane w TV nakłaniają nas do zakupu oryginalnych ubrań. Ale do wielkich przyjemności należy stworzenie kreacji  własnej osoby pełnej ukazania pasji militarnej. Ten temat przewodni , który króluje w klasach mundurowych zmusza bowiem do refleksji nad pracą w wojsku i w innych służbach mundurowych. 

 9. 11-01-2016 08:31 Wystartowaliśmy w ogólnopolskiej - Neoosferze fotograficznej

   Fundacja Noosfera i Liceum Ogólnokształcące nr III we Wrocławiu ogłosiły  otwarcie VIII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego FOT-ON pod hasłem WZÓR. Do udziału zaprosiły  uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski!
  Aby wziąć udział w konkursie, należało zgłosić fotografię korzystając z formularza na stronie http://foton.lo3.wroc.pl/

 10. 07-01-2016 08:45 Zaprojektowaliśmy - GADŻET PROMUJĄCY POWIAT LĘBORSKI

   W bibliotece PCE, ZSP – zaprojektowaliśmy z uczennicą – Agatą Puciłowską - GADŻET PROMUJĄCY POWIAT LĘBORSKI.  Praca została następnie przygotowana i sfotografowana na tle przyrody , a jej wielostronne zastosowanie w dziale promocji Lęborka to główny czynnik gwarantujący reklamę organu prowadzącego szkoły – czyli Starostwa Powiatowego w Lęborku.