Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Aktualności

 1. 24-03-2018 09:05 Odwiedź vlog - z Targów Edukacyjnych 2018!

    Sprawdź wypowiedź Dyrektora szkoły - Pana Artura Obolewskiego!

 2. 23-03-2018 17:45 Najpiękniejsze modelki z ziemi SŁUPSKIEJ i LĘBORSKIEJ pozują w PCE

   Magia chwili! Kampania promocyjna naszej szkoły zaskakuje codziennie wszystkich czytelników. W założeniach stawiamy, bowiem na kreatywne podejście do imperatyw edukacyjnych  i modelowych  punktów strategicznego programu. 

 3. 21-03-2018 20:53 II Etap Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”.

  Odbył się  16 marca 2018r. na  Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego w  Sopocie.
  W II etapie w każdym województwie rywalizowało ze sobą  20 trzyosobowych zespołów, które wyłonił etap szkolny. To najlepsi uczniowie spośród ponad 30 tysięcy, którzy wzięli  udział w Olimpiadzie w całej Polsce.
   

 4. 21-03-2018 20:19 Regionalny Konkurs Fryzjerki należy do Pauliny Baranowskiej z PCE

   Kolejny raz udowadniamy, że uczennica z PCE –ZSP, pod kierunkiem nauczyciela zawodu fryzjerskiego – Pani Wioletty Drywy-Grzesik, zdobywa I miejsce w Słupsku.

 5. 21-03-2018 19:03 Dlaczego reklama nakręca koła pce-owskiej edukacji?

  Na torze do upragnionego  zawodu! Na rynku lęborskiej reklamy wygrywają najsilniejsze  jednostki samorządowe. Do plusów prowadzenia przez nas szkoły średniej  zaliczamy zatem  operatywność firmy w przestrzeni publicznej, w której umiejętnie promujemy osiągnięcia edukacyjne całej społeczności uczniowskiej. Zakres i zasięg - obiegu informacji o PCE-ZSP  podpieramy kanałami informacyjnymi, które w samym założeniu stanowią trzon wszelkich działań oświatowych. Wybieramy dla Ciebie kierunki poszukiwane przez znane  Firmy i potężne zakłady pracy, prowadząc przy tym szkolenia doradcze wpływające na wybieranie popularnych kierunków studiów.

 6. 20-03-2018 19:01 Budujemy, odnawiamy energetykę i promujemy styl wojskowy. Targi i branding w PCE.

   W dobie zawodowej marki! Budując nowoczesny branding wpływamy na określenie profesjonalnej marki firmy, czyli PCE-ZSP. Wprowadzamy w ruch emocje, które na płaszczyźnie przygotowanych specjalistycznie  - Targów Edukacyjnych -  tworzą obraz psychologiczno – poznawczy. 

 7. 19-03-2018 11:19 Wybierz się na Targi Edukacyjne

   Informujemy, że od 20 do 23 marca 2018 roku w PCE-ZSP odbędą się Targi Edukacyjne, na które zapraszamy wszystkich gimnazjalistów. Do dyspozycji pozostaną  specjalne stanowiska profilowe  oraz udzielane przez n-li porady dotyczące promocji kierunków nauczania.   

 8. 19-03-2018 10:48 Rekomendacja Wojewody Pomorskiego dotycząca Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) z 6 lutego 2018r.

  Powiatowy Lekarz Weterynarii w Lęborku przekazuje do wiadomości i wykorzystania służbowego Rekomendacje Wojewody Pomorskiego dotyczące Afrykańskiego Pomoru Świń (ASF) z dnia 6 lutego 2018r. W nawiązaniu do punktu 8 w/w rekomendacji Powiatowy Lekarz Weterynarii w Lęborku zwraca się z prośbą o rozpowszechnienie w szkołach wśród młodzieży filmów o bioasekuracji w gospodarstwach oraz ulotki informacyjnej na temat zasad bioasekuracji.

 9. 19-03-2018 08:47 Uczniowie naszej szkoły przygotowują się do Dnia Przedsiębiorczości

   Uczniowie naszej szkoły przygotowują się do Dnia Przedsiębiorczości. Koordynatorem naszej szkoły  jest nauczycielka Irena Małachowicz.  
   


 10. 19-03-2018 08:44 Sprawdź - jak przebiegała IX Edycja Konkursu Wiedzy o Przedsiębiorczości

   Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni  im. E. Kwiatkowskiego co roku organizuje konkurs dla uczniów szkół średnich z  „Wiedzy o  Przedsiębiorczości”.

Zobacz nasze