Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Aktualności

 1. 02-04-2018 22:26 Targi Edukacyjne w PCE – to nowy rebranding

   W promocji Firmy! Tworząc dla Ciebie branding tej firmy, już na przestrzeni kilku lat, kształtujemy  sposób myślenia każdego Ucznia i Rodzica. Na nowatorskie rozwiązania - w kontaktach bezpośrednich ( w sali gimnastycznej) i te w przekazach medialnych – wnosimy pierwiastki innowacyjnego spojrzenia na potężną  - markę. 

 2. 02-04-2018 21:30 Poznaj nasze kierunki kształcenia – odwiedź vlog!

  Zapraszamy na vlog stworzony  - z 4 Dnia Targów Edukacyjnych, które odbyły się w PCE - ZSP.
  Sprawdź – wypowiedź Dyrektora szkoły.
   

 3. 29-03-2018 12:25 Pieśni wykonane w szkole. Ale nie takie - jakie znasz tylko z „Czterech pancernych”?

   Na scenie -  w świetlicy szkolnej! W dniu 28 marca br. w ramach projektu „ Szkoła Młodych Patriotów”  odbył się w naszej szkole I Konkurs Pieśni Patriotyczno – Żołnierskich.  Do konkursu spośród wszystkich klas PCE - ZSP przystąpiło dziewięć zespołów, głównie z klas mundurowych. Celem konkursu była popularyzacja pieśni patriotycznych wśród młodzieży, 

 4. 27-03-2018 08:15 Od Muzeum Historii Żydów Polskich po spacer...

   Drugi dzień naszego pobytu w Warszawie to czas przepełniony wieloma  atrakcjami. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od Muzeum Historii Żydów Polskich. Miejsce to zrobiło na nas wszystkich ogromne wrażenie. Interaktywne wnętrze pozwoliło na zapoznanie się z historią  Żydów na ziemiach polskich. 

 5. 26-03-2018 10:10 Z międzyszkolnych eliminacji dla młodocianych pracowników zatrudnionych w zakładach rzemieślniczych z XVIII edycji zakresu prawa pracy i przepisów bhp.

   W dniu -  22.03.2018 r. w Powiatowym Cechu Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lęborku odbyły się międzyszkolne eliminacje konkursu dla młodocianych pracowników zatrudnionych w zakładach rzemieślniczych z zakresu prawa pracy i przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.

 6. 26-03-2018 08:12 Zwiedzanie historycznego centrum Warszawy zakończyliśmy przy pomniku Małego Powstańca.

   Projekt unijny "Otwarte umysły" to nie tylko zajęcia dodatkowe prowadzone w murach szkolnych, ale także wiele wyjazdów edukacyjnych. Jednym z nich była wycieczka do Warszawy trwająca trzy dni.

 7. 24-03-2018 18:11 3 kierunki wybijające się w województwie pomorskim

   3 kierunki wybijające się w województwie pomorskim. W PCE-ZSP.

 8. 24-03-2018 18:09 Bądź mobilnie bezpieczny. Zobacz załącznik.

   Zakończyliśmy niedawno pierwszą edycję projektu BANKOWOŚĆ MOBILNA - (NIE)BEZPIECZNA? dedykowaną młodzieży – informuje
  POLSKIE TOWARZYSTWO EKONOMICZNE

  ODDZIAŁ W GDAŃSKU

 9. 24-03-2018 09:05 Odwiedź vlog - z Targów Edukacyjnych 2018!

    Sprawdź wypowiedź Dyrektora szkoły - Pana Artura Obolewskiego!

 10. 23-03-2018 17:45 Najpiękniejsze modelki z ziemi SŁUPSKIEJ i LĘBORSKIEJ pozują w PCE

   Magia chwili! Kampania promocyjna naszej szkoły zaskakuje codziennie wszystkich czytelników. W założeniach stawiamy, bowiem na kreatywne podejście do imperatyw edukacyjnych  i modelowych  punktów strategicznego programu. 

Zobacz nasze