Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Aktualności

 1. 30-05-2018 12:33 Bo liczą się -„Najpiękniejsze leśne rewiry (ostępy) i polne krajobrazy”

  Uczniowie naszej szkoły zostali wyróżnieni w konkursie pod nazwą „Najpiękniejsze leśne rewiry (ostępy) i polne krajobrazy”.  

 2. 29-05-2018 13:35 „ZOSTAŃ CERTYFIKOWANYM INSTALATOREM ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII” W ZAKRESIE FOTOWOLTAIKI LUB POMP CIEPŁA

   Zapraszamy do udziału w bezpłatnym projekcie.

 3. 28-05-2018 08:05 „Lębork dawniej i dziś” - wystawa

  W świetlicy szkolnej zorganizowano wystawę fotograficzną pod nazwą „Lębork dawniej i dziś”. Wystawa pokazuje nam dwa różne oblicza miasta, jedno z początków i połowy XX wieku, drugie – współczesne.  

 4. 28-05-2018 08:01 Tak prezentuje się INDYWIDUALNA LEKKAATLETYKA!

  Dnia 18.05.2018 r na stadionie lekkoatletycznym w Lęborku odbyła się XVIII LICEALIADA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W LEKKIEJATLETYCE. Uczniowie z naszej szkoły brali udział we wszystkich konkurencjach lekkoatletycznych takich jak :  

 5. 25-05-2018 12:46 Powołanie Inspektora Ochrony Danych Osobowych

   Powołanie Inspektora Ochrony Danych Osobowych w Powiatowym Centrum Edukacyjnym - Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Lęborku

 6. 24-05-2018 12:16 Generał Jerzy Jastrzębski patronem klas wojskowych PCE

   Uczniowie klas wojskowych w tym klas certyfikowanych  wybrały patrona, został nim generał Jerzy Jastrzębski przedwojenny dowódca 8 Pułku Strzelców Konnych który stacjonował w Chełmnie. Warto zauważyć ,że gen. Jastrzębski jest również patronem stacjonującego w Lęborku 1 Batalionu Zmechanizowanego.

 7. 23-05-2018 08:18 "Parki narodowe w Polsce" promujemy w bibliotece

   W bibliotece szkolnej zorganizowano wystawę "Parki narodowe w Polsce". W skład wystawy weszły prace uczniów zebrane w ciągu ostatnich trzech lat. Prace zaskakują ogromem zawartych w nich informacji,

 8. 21-05-2018 09:40 O handlu ludźmi przed wakacjami

  Przed wakacjami postanowiliśmy porozmawiać z młodzieżą na dość istotny temat, mianowicie o handlu ludźmi, zagrożeniach płynących z pracy wakacyjnej, o bezpieczeństwie własnym i innych młodych osób przy wyborze pracodawcy i pracy w sezonie letnim.

 9. 18-05-2018 09:11 Nasze książki to uczta duchowa i nostalgiczna podróż życia - paralelizm

  „Świat niezapomniane podróże”
  - to wolumin, który otrzymałam do recenzji od punktu rozprowadzającego książki w Słupsku.
  Zbliżają się wakacje i pracownicze urlopy, dlatego zatrzymuję się przy namibiańskich widokach, wschodach Słońca, gorących, czerwonych terenach, na których widok drzewa przyciąga uwagę każdego turysty.  

 10. 17-05-2018 09:46 Zapraszamy do internatu

  ZAPRASZAMY DO MIĘDZYSZKOLNEGO INTERNATU DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH PRZY POWIATOWYM CENTRUM EDUKACYJNYM w LĘBORKU, ul. PLAC PIASTOWSKI 6

Zobacz nasze