Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Aktualności

 1. 22-10-2018 10:53 Ruszył cykl biegów Grand Prix LĘBORKA

  Ruszył cykl biegów Grand Prix LĘBORKA. Uczniowie godnie reprezentują nasza szkołę podczas sobotnich zawodów rozgrywanych w lasku przy stadionie miejskim w Lęborku.  

 2. 19-10-2018 08:16 Alarm i próbna ewakuacja szkoły.

  - 18.10.2018 roku Straż Pożarna w Lęborku otrzymuje powiadomienie o podpaleniu naszej szkoły.  Szybka reakcja sekretariatu, pracowników odpowiedzialnych za bezpieczeństwo młodzieży, a także osób wyznaczonych do udzielania Pierwszej Pomocy, głównie w nagłych  wypadkach – kończy się ewakuacją pracowników i uczniów PCE.  

 3. 17-10-2018 09:53 Podziękowanie za oddanie głosów na budowę boiska przy PCE.

  W imieniu Dyrektora PCE – Pana Artura Obolewskiego – pragniemy złożyć na ręce wszystkich: Uczniów, Rodziców, Pracowników Oświatowych, Mieszkańców Lęborka i Nauczycieli  

 4. 17-10-2018 08:28 „Kapeluszowy świat masek – odsłania dziecięce twarze i jasełkowe talenty” - konkurs na LMJ – 2018/19!

  „Kapeluszowy świat masek – odsłania dziecięce twarze i jasełkowe talenty”   -  pod tym hasłem przewodnim Stowarzyszenie św. Jakuba Ap. w Lęborku rozpisuje kolejny konkurs plastyczny . W roku 2018 zadaniem uczestników jest artystyczne wykonanie  maski , bądź jej namalowanie,  bądź jej  narysowanie na kartce i wycięcie.   

 5. 16-10-2018 11:22 Dyrektor przekazuje decyzję Starosty Lęborskiego. Wyróżnia Stypendystów.

   Zdolni z PCE!
  16.10.2018 roku - Dyrektor PCE – Pan Artur Obolewski – przekazuje na ręce młodzieży  decyzję o przyznaniu Stypendium Starosty.
  Uczniowie odbierają potwierdzenie otrzymania Stypendium Starosty Lęborskiego.

 6. 15-10-2018 16:43 Arteria czasu w „Promieniowaniu Ojcostwa” w wydaniu Bożych Nędzników! – Forum Młodych.

  Forum Młodych w Lęborku!
  Forum Młodych „Menadżerowie Pana” przygotowujemy w odniesieniu do „Nędzników”. To „młodzi” w oczach niebiańskiego Ojca pozostają nimi na różnych etapach zbuntowanego życia. Hasło przewodnie wypowiadają donośnie 2 aktorzy i  podkreślają słowa: „Wy nędzarze”. A wszystko rozpoczyna się od ostrej muzyki i 1 utworu wykonanego przez Zespół   

 7. 14-10-2018 19:08 Arteria czasu w „Promieniowaniu Ojcostwa” – chrześcijańskie Forum Młodych w kinie LCK Fregata - zaproszenie

  Przesłaniem skierowanym do młodych będzie ukazanie, zgodnie z hasłem tegorocznego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej „Promieniowanie Ojcostwa” - refleksji o dojrzewaniu do ojcostwa, budowaniu relacji człowieka z Bogiem i ludźmi, o misji ojca w rodzinie. W tym roku hasłem Forum jest "Arteria czasu w promieniowaniu ojcostwa - czyli droga do….kromki chleba.”

 8. 14-10-2018 19:02 Bieg z przeszkodami. Daliśmy radę.

  Mud Max Dolina Charlotty - bieg z przeszkodami - błoto, bagna, woda, górskie podbiegi i zbiegi. 30 przeszkód na dystansie 8 km.  

 9. 14-10-2018 12:34 DEN w PCE! Uroczystość szkolna.

    Dzień Eduakcji Narodowej - 2018. Dzień Edukacji Narodowej to czas szczególny dla wszystkich pracowników szkoły, ale i okazja dla uczniów na wyrażenie swoim Nauczycielom wdzięczności za wiedzę, wielkie serce, wysiłek włożony w nauczanie i wychowanie oraz mobilizację do poznawania ukrytych zdolności.

 10. 14-10-2018 09:00 Oddaj głos na boisko przy PCE. BO- 2019!

  Czas na działanie. Zagłosuj na nasz wniosek budowy boiska przy PCE, w ramach Budżetu Obywatelskiego na 2019 rok.
  Dostępne formy głosowania:
   

Zobacz nasze