Powiatowe Centrum Edukacyjne

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku

Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Aktualności

 1. 29-02-2016 12:09 Bilety do szczęścia – czyli bookcrossing

   W multimedialnej czytelni PCE, ZSP przygotowaliśmy plastyczne – bilety do szczęścia – reklamujące akcję – Bookcrossingu. Taka forma dotarcia do młodzieży z kolorowymi kartkami jest dobrym sposobem na reklamę naszego przedsięwzięcia 

 2. 18-02-2016 16:35 Dobry start tenisistów z PCE ZSP

   Dnia 10-11.02.16  w ramach XVII Powiatowych Igrzysk  Młodzieży Szkolnej, odbył się turniej   tenisa stołowego chłopców i dziewcząt. Reprezentacja chłopców w składzie: Krzysztof Obrzut z klasy II TLa i Zbigniew Kasprzak z klasy IB zajęli drugie miejsce przegrywając tylko z ubiegłorocznymi mistrzami z I liceum Ogólnokształcącego

 3. 12-02-2016 10:52 Nagrodzeni za wzorowe uczęszczanie do szkoły i pochwaleni za dobre oceny

  Dyrektor wręczył nagrody
   Uczniowie PCE, ZSP, którzy wyróżnili się 100% frekwencją w szkole otrzymali -  podczas uroczystych apeli  -  wspaniałe nagrody rzeczowe w wysokości – 100 zł. Zostały one wręczone przez Dyrektora placówki  - Pana Artura Obolewskiego, który życzył młodzieży utrzymania takiego wyniku aż do końca edukacji w szkole. Podczas spotkań z młodymi ludźmi poruszone zostały tematy  dotyczące następujących zagadnień:

 4. 11-02-2016 11:44 Warsztaty fotograficzne połączone z publikacjami na profilach społecznościowych

   Poznawanie obsługi aparatu fotograficznego  Uczniowie klasy I  T OZE ( w PCE, ZSP) odbyli w multimedialnej czytelni zajęcia warsztatowe polegające na wykonywaniu zdjęć , na trudnej sztuce  poznawania zasad obsługi aparatu fotograficznego, promowania określonych czynności umieszczanych następnie na portalach  społecznościowych. 

 5. 09-02-2016 11:36 Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski - 2016

   Starszy Cechu Roman Chmielecki rozpoczął Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski Uczniów Rzemiosła. Organizatorem konkursu jest Powiatowy Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Lęborku – branża fryzjerska, a współorganizatorem Powiatowe Centrum Edukacyjne Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lęborku. Honorowy patronat nad Konkursem objęła Pani Teresa Ossowska-Szara Starosta Lęborski.

 6. 07-02-2016 21:55 BUDMA 2016

   Piątego lutego 2016 roku był bardzo intensywnym dniem dla uczniów klas o profilu technik budownictwa. Wraz z opiekunami Katarzyną Kwiatkowską – Obrzud i Zbigniewem Kotłowskim zwiedzali ekspozycje na 25 Targach Budowlanych BUDMA w Poznaniu. 

 7. 06-02-2016 21:03 Klasy wojskowe uchwycone z dachu PCE, ZSP

   Zapraszamy do galerii zdjęć przygotowanej przez Pana Macieja Górskiego. Na zdjęciach  znajduje się prezentacja  klas wojskowych ( logistycznych) edukujących się w PCE, ZSP. 

 8. 06-02-2016 16:58 Sprawdź artykuł w „Echu Ziemi Lęborskiej”

   Informujemy, że w piątkowym numerze "Echa" ukazał się artykuł dotyczący wyjazdu naszych Uczniów do Warszawy. Taka promocja działań wojskowych na forum całego środowiska lokalnego to odpowiedni kierunek rozwoju naszej szkoły.

 9. 06-02-2016 16:57 Przeczytaj artykuł dotyczący Masek Jasełkowych

   Informujemy, że w piątkowym „Echu Ziemi Lęborskiej” ukazał się artykuł promujący konkurs na Lęborską Maskę Jasełkową. Wystawa prac plastycznych z tego przedsięwzięcia realizowanego w ramach działalności - Lęborskiego Stowarzyszenia św. Jakuba Apostoła w Lęborku – była prezentowana w holu biblioteki szkolnej – PCE, ZSP.  

 10. 05-02-2016 11:46 Wyjazd klas wojskowych na stronie Starostwa Powiatowego w Lęborku

   Zachęcamy do zapoznania się z artykułem promującym działania klas wojskowych: http://www.powiat-lebork.com/aktualnosci-3/klasy-wojskowe-pce-z-wizyta-w-biurze-bezpieczenstwa-narodowego/