Powiatowe Centrum Edukacyjne

im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Lęborku


Godło Polski

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Powiatowe Centrum Edukacyjne

Aktualności

 1. 31-10-2018 22:47 Wycieczka przedmiotowa klasy II A

  Dnia 25.10.2018r uczniowie klasy II A kucharz /sprzedawca wraz z wychowawcą byli na wycieczce przedmiotowej w Karczmie Rycerskiej w Lęborku.  

 2. 31-10-2018 16:59 Oceń prezentację modnych fryzur. Zobacz projekty uczniowskie.

  W pracowni!
  Uczennice PCE kształcące się na przyszłe fryzjerki przygotowują prezentację październikowych fryzur, które nawiązują do najnowszych trendów z tej branży. Wszystkie projekty powstają pod kierunkiem nauczyciela tego zawodu – Pani Iwony Grześko  

 3. 30-10-2018 16:41 „Spieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą...”

  Śmierć jest straszna, ale nie dla tych, którzy odchodzą, tylko dla tych, którzy zostają... Po ich odejściu pozostaje nam pamięć o nich, aby właśnie w naszej pamięci pozostali żywi.

 4. 30-10-2018 12:17 Nostalgiczne warsztaty modelowania manekina. Tworzenie projektu życia z 61 osobami.

  W czytelni!
  Klasy II TB, IA, III TLB - w multimedialnej czytelni PCE – 61 osób uczestniczy w nostalgicznych warsztatach książkowo - plastycznych. Uczniowie tworzą  projekt manekina modowego, którego przyozdabiają  liśćmi i odciskami rąk.  

 5. 29-10-2018 11:35 O współczesnym rynku pracy w PCE

  19.10.2018 r. młodzież z klas IVTla, IVTLb, IVTB/OZE oraz IIIa została zapoznana przez przedstawiciela Oddziału Zamiejscowego w Słupsku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku z charakterem współczesnego rynku pracy. Prelegent - doradca zawodowy  Pani Sylwia Kozłowska - Zapiec podkreśliła znaczenie indywidualnych predyspozycji  

 6. 29-10-2018 08:43 Poranek czytelniczy w PCE. Grunt to dobre nastawianie.

   Poranek czytelniczy w PCE. Grunt to dobre nastawianie.
  Początek - to słowo, które określa każdy poranek. Tylko od Ciebie zależy reszta dnia.

 7. 26-10-2018 10:17 ABSOLWENT KOŃCZĄCY KIERUNEK TECHNIK PRZEMYSŁU MODY ZNAJDZIE PRACĘ W:

  Zobacz zdjęcia naszego promocyjnego stoiska,  gdzie przedstawiciele Firmy NFM zachęcają  uczniów do wyboru nauki w PCE. Dyrektor szkoły – Pan Artur Obolewski prezentuje młodzieży ulotki z ofertami pracy, a marketingowcy z  Firmy przykładowe kamizelki.  

 8. 26-10-2018 09:15 Targi Edukacyjne w kamerze i aparacie fotograficznym.

  W PCE!
  Podczas tegorocznych Targów Edukacyjnych PCE odwiedzają przedstawiciele lokalnych mediów oraz włodarze miasta i powiatu. Gościmy w murach naszej szkoły – Wicestarostę – Panią Elżbietę Godderis, która wypowiada się na temat takiej promocji  regionu.  

 9. 25-10-2018 22:59 TECHNIK PRZEMYSŁU MODY – NOWOŚĆ!!! Zapisz się do naszej szkoły.

   ABSOLWENT KOŃCZĄCY KIERUNEK TECHNIK PRZEMYSŁU MODY ZNAJDZIE PRACĘ W:
   

  • działającej w Lęborku firmie NFM produkującej odzież wojskową;
  • zakładzie projektującym i wytwarzającym odzież;
  • salonie mody;
  • butiku;
  • studiach fotograficznych związanych z modą;
  • firmach zajmujących się marketingiem mody;

 10. 25-10-2018 11:11 Targi Edukacyjne w PCE z udziałem Burmistrza Miasta!

  W PCE!                        
  25 października 2018 odbywają się w PCE – Targi Edukacyjne. Nasza placówka oświatowa gości przedstawicieli wszystkich szkół, których udział w tym przedsięwzięciu wspiera Burmistrz Miasta Lęborka – Pan Witold Namyślak.   

Zobacz nasze